Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
Jakub Miśkowiak fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Na wtorkowej konferencji został przedstawiony nowy sponsor tytularny częstochowskiej drużyny. Rolę po firmie Eltrox przejęła zielona-energia.com, którą kibice wcześniej mogli kojarzyć z nazwy stadionu Lwów.

 

Zielona-energia.com to firma z dziedziny fotowoltaiki. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2013 roku.

– W Zielonej-energii sport był obecny od zawsze, więc status sponsora tytularnego to taka “wisienka na torcie”. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać drużynę Włókniarza Częstochowa, bo to przede wszystkim świetni i pełni pasji ludzie, doskonali sportowcy. Z Włókniarzem wiąże nas też Częstochowa, gdzie mamy swoje centrum logistyczne. Co więcej, dzięki naszej instalacji fotowoltaicznej stadion Włókniarza to obecnie jedna z najbardziej ekologicznych aren w Polsce. Wierzę, że ta wymiana energii pozytywnie wpłynie na nas i całą drużynę – powiedział Michał Klimczyk, współwłaściciel firmy zielona-energia.com.

– Jestem bardzo zadowolony, że zielona.energia.com zdecydowała się na jeszcze większą i ściślejszą współpracę z Włókniarzem Częstochowa. Branża, w której na co dzień działa firma, jest branżą typowo ekologiczną, która nam — klubowi, daje możliwość działania zgodnie z panującymi obecnie trendami związanymi z szeroko rozumianą ochroną środowiska. Najlepszym na to dowodem jest Arena zielona-energia.com. Na stadionie — który nosi nazwę naszego sponsora i takim też pozostanie w nowym sezonie, znajdują się rozwiązania, które wpisują się w charakter prowadzonej przez firmę działalności. Mowa o panelach fotowoltaicznych, które zamontowane są na budynku klubowym – oznajmił Michał Świącik, prezes zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa.

Pierwszy mecz pod nową nazwą częstochowianie odjadą 8 kwietnia. Wtedy Lwy zmierzą się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno.