Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

Żużel. Beniaminek nie zmienia nazwy. Arged i Malesa pozostają sponsorami tytularnymi ostrowian

Nicolai Klindt. fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kilka tygodni temu beniaminek PGE Ekstraligi poinformował o przedłużeniu współpracy z grupą trzech bardzo ważnych sponsorów – firmami Garcarek, Arged oraz Malesa. Teraz potwierdziło się, że dwaj ostatni wciąż będą w nazwie ostrowskiego zespołu.

 

Arged to firma dobrze znana w środowisku ostrowskiego sportu. Od trzech lat jest ona w nazwie drużyny żużlowej , a do tego sponsoruje m.in. mistrzów Polski w koszykówce – Stal Ostrów Wielkopolski. Malesa wspiera władze klubu od początku działań mających na celu odbudowę żużla w Ostrowie.

– Firma Arged jest z nami od trzech sezonów, bez względu na to, w której lidze startowaliśmy. Malesa Pokrycia Dachowe to z kolei jeden z pierwszych sponsorów, który nam zaufał, kiedy zaczynaliśmy działalność w drugiej lidze. Jestem im bardzo wdzięczny za to, że nadal są z nami. Zwiększają wsparcie i pozostają sponsorami tytularnymi naszej w drużyny w PGE Ekstralidze – informuje Waldemar Górski za pośrednictwem mediów klubowych.

Historyczny sezon dla ostrowian rozpocznie się 10 kwietnia. W pierwszej kolejce ekipa Mariusza Staszewskiego stoczy niezwykle ważne spotkanie z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.