Andriej Kudriaszow. Foto: Ola Gandurska, Start Gniezno
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Działacze z Hallsatvik powoli kompletują skład na sezon 2021. Kolejnym zawodnikiem w talii będzie Andriej Kudriaszow – czterokrotny mistrz Rosji. Rosjanin miał wystąpić w barwach szwedzkiego klubu już w sezonie 2020, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa ostatecznie nie zadebiutował w Bauhaus Ligan.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Rospiggarną. Miało do tego dojśc już wcześniej, jednak sytuacja związana z pandemią utrudniła sprawę. Jestem wdzięczny klubowi z Hallstavik, że mi zaufali i otrzymam szansę startów. Dam z siebie wszystko, aby moje zdobycze punktowe zadowoliły zarówno klub jak i wszystkich kibiców – powiedział Andriej Kudriaszow.

– Jestem przekonany, że transfer Andrieja to dobry ruch z naszej strony. To znakomity zawodnik i walczak, który nie odpuszcza aż do ostatnich metrów. Słynie z waleczności oraz chęci walki o punkty do końca. Szkoda, że nie udało nam się doprowadzić do jego debiutu w naszym klubie już w minionym sezonie. Wybór Andrieja do przyszłorocznej kadry to naturalna kolej rzeczy. Myślę, że Andriej wniesie do naszego zespołu przede wszystkim powiew świeżości oraz chęci walki. Motywacji mu nie brak, a to z kolei spodoba się naszym kibicom. Nie mam wątpliwości, że już wkróce zostanie ich ulubieńcem – przekonywał Peter Jansson, menedżer Rospiggarny.

SEBASTIAN SIREK