Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Adrian Gała przed poprzednim sezonem zdecydował się na odejście z Wybrzeża Gdańsk, ale nie wyszło mu to na dobre. W PSŻ-cie Poznań nie zawojował rozgrywek 1. Ligi, występując w zaledwie 26 biegach, w których zdobywał średnio 1,154 punktu. Teraz podpisał kontrakt warszawski z Energa Wybrzeżem i chciałby wywalczyć miejsce w składzie.

 

– Nie ukrywam, że chciałbym wrócić do Wybrzeża. To jeden z moich celów. Wiem, że rok temu postąpiłem głupio. Z tego miejsca chciałbym przeprosić prezesa Tadeusza Zdunka i kibiców. Czasu już nie cofnę, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość. Chcę po prostu pokazać się z jak najlepszej strony w marcu – mówi Gała w wywiadzie dla serwisu trójmiasto.pl.

Co ciekawe, sam zawodnik przyznaje, że… niewiele zabrakło, by został pełnoprawnym zawodnikiem Wybrzeża! – Rzeczywiście, prowadziliśmy negocjacje i wszystko zmierzało w dobrą stronę, ale niestety stało się, jak się stało. I tak zdecydowałem się podpisać z Wybrzeżem kontrakt warszawski. Muszę teraz zacisnąć zęby i przygotować się jak najlepiej do sezonu, by w marcu rozpocząć przygotowania razem z Wybrzeżem, a potem zobaczymy, co przyniesie czas – podkreśla Gała.

Przypomnijmy, że oprócz nowego składu w Gdańsku pozyskano sponsora – firmę Energa, a trzyletni plan zakłada awans do PGE Ekstraligi i tam walkę o medale.