lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

W sobotę finał MPPK. Bilety już w sprzedaży

Można już kupować bilety na finał Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 maja, o 14.45 na stadionie w Bydgoszczy przy ul. Sportowej 2.

W zawodach weźmie udział pięć duetów z klubów PGE Ekstraligi – Fogo Unia Leszno, truly work Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław, forBet Włókniarz Częstochowa, Get Well Toruń, a także pary pierwszoligowej Arged Malesa Ostrovii Ostrów Wielkopolski i gospodarzy – ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów online na sobotnią imprezę. Tradycyjnie można je kupować na stronie internetowej:bilety.speedwayevents.pl

Sprzedaż stacjonarna odbywać się będzie od wtorku 7 maja do piątku 10 maja (godz. 10-16 – tylko gotówką) w kasie klubu ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz, w budynku administracyjnym, od strony ulicy Marie Curie-Skłodowskiej. W dniu zawodów, 11 maja, kasy na stadionie przy ul. Sportowej 2 będą czynne od 11.00, bramy obiektu zostaną otwarte dwie godziny później.

Cennik biletów

Trybuna Główna Normalny – 70 zł

Trybuna Główna Ulgowy – 40 zł

Bilet Normalny (sektor A) – 35 zł

Bilet Normalny (sektor B) – 25 zł

Bilet Ulgowy (sektory A i B) – 15 zł

Program zawodów – 10 zł

Bilet Dziecięcy (do lat 7) – 1 zł

Uwaga:

Bilet ulgowy upoważnia do wstępu dzieci i młodzież szkolną w wieku 8-16 lat na podstawie legitymacji szkolnej, kobiety oraz emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji

Bilet dziecięcy upoważnia do wstępu na stadion dzieci do lat 7. Nie obowiązuje na Trybunie Głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.