Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Można już kupować bilety na finał Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 maja, o 14.45 na stadionie w Bydgoszczy przy ul. Sportowej 2.

W zawodach weźmie udział pięć duetów z klubów PGE Ekstraligi – Fogo Unia Leszno, truly work Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław, forBet Włókniarz Częstochowa, Get Well Toruń, a także pary pierwszoligowej Arged Malesa Ostrovii Ostrów Wielkopolski i gospodarzy – ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów online na sobotnią imprezę. Tradycyjnie można je kupować na stronie internetowej:bilety.speedwayevents.pl

Sprzedaż stacjonarna odbywać się będzie od wtorku 7 maja do piątku 10 maja (godz. 10-16 – tylko gotówką) w kasie klubu ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz, w budynku administracyjnym, od strony ulicy Marie Curie-Skłodowskiej. W dniu zawodów, 11 maja, kasy na stadionie przy ul. Sportowej 2 będą czynne od 11.00, bramy obiektu zostaną otwarte dwie godziny później.

Cennik biletów

Trybuna Główna Normalny – 70 zł

Trybuna Główna Ulgowy – 40 zł

Bilet Normalny (sektor A) – 35 zł

Bilet Normalny (sektor B) – 25 zł

Bilet Ulgowy (sektory A i B) – 15 zł

Program zawodów – 10 zł

Bilet Dziecięcy (do lat 7) – 1 zł

Uwaga:

Bilet ulgowy upoważnia do wstępu dzieci i młodzież szkolną w wieku 8-16 lat na podstawie legitymacji szkolnej, kobiety oraz emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji

Bilet dziecięcy upoważnia do wstępu na stadion dzieci do lat 7. Nie obowiązuje na Trybunie Głównej.