lotto partner główny serwisu
GBSBank
pon. Gru 16, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Michał Świącik pozostaje na stanowisku prezesa stowarzyszenia CKM Włókniarz. Zdjęcie: Facebook Michała Świącika

Świącik prezesem przez kolejne cztery lata

Michał Świącik, pełniąc rolę prezesa forBET Włókniarza Częstochowa, zasłynął z tego, że lubi podpisywać długoterminowe umowy z zawodnikami. Przez kolejne trzy sezony z Lwem na plastronie będą jeździć Leon Madsen i Fredrik Lindgren. Teraz sam Świącik związał się na dłużej z ekipą ze stadionu przy Olsztyńskiej. Na stanowisku prezesa zarządu zostanie on przez następne cztery lata.

O tym, że Świącik wciąż będzie sprawował funkcję prezesa zarządu poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Na trwającym właśnie Walnym Zebraniu Stowarzyszenia CKM Włókniarz członkowie klubu zadecydowali, że przez kolejne 4 lata funkcję prezesa zarządu sprawować będzie Michał Świącik – czytamy na profilu Facebookowym forBET Włókniarza.

Na trwającym właśnie Walnym Zebraniu Stowarzyszenia CKM Włókniarz członkowie klubu zadecydowali, że przez kolejne 4 lata funkcję prezesa zarządu sprawować będzie Michał Świącik. 👍😁 Serdecznie gratulujemy.‼️

Publiée par Włókniarz Częstochowa sur Vendredi 22 novembre 2019

Michał Świącik jest prezesem Stowarzyszenia CKM Włókniarz od 2014 roku. W trakcie jego pracy na tym stanowisku, zespół z Częstochowy wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej i systematycznie pnie się w górę tabeli PGE Ekstraligi. W sezonie 2019, częstochowianie wywalczyli brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

BARTOSZ RABENDA

1 thought on “Świącik prezesem przez kolejne cztery lata

  1. Tak na marginesie – Stowarzyszenie CKM Włókniarz nie startuje w rozgrywkach ligowych. Startuje tam inny podmiot, który posiada własne władze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.