PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz

2020-07-10 20:30:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno

2020-07-10 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Tauron SEC: 2. finał w Bydgoszczy

2020-07-08 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Północ – Południe 42:48

2020-07-06 18:45:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno 42:48

2020-07-05 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław- RM Solar Falubaz Zielona Góra 45:45

2020-07-05 16:30:00

Rybniczanie zapełniają wirtualny stadion. Kibice Rekinów pojawią się na inauguracji w innej formie

Kacper Woryna. fot. Mateusz Dzierwa

Od 19 czerwca stadiony żużlowych ekip będą mogły się wypełniać w 25 proc. pojemności. Według terminarza PGE Ekstraligi, pierwsza kolejka rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski odbędzie się jednak tydzień wcześniej. Wszystko wskazuje zatem na to, że Betard Sparta Wrocław, Eltrox Włókniarz Częstochowa, PGG ROW Rybnik i Moje Bermudy Stal Gorzów będą musiały odjechać pierwszy mecz bez wsparcia kibiców. Rybniczanie znaleźli jednak sposób, by dać swoim kibicom namiastkę uczestnictwa w starciu Rekinów z Falubazem Zielona Góra.

Mecz PGG ROW-u z zielonogórzanami miał być w Rybniku wielkim wydarzeniem. Przede wszystkim, będzie to pierwsze spotkanie rybniczan w PGE Ekstralidze po niemal trzech latach przerwy. Oprócz tego, na Gliwicką 72 wraca Piotr Żyto, czyli trener, który wprowadził Rekiny do najwyższej klasy rozgrywkowej, a następnie zasilił ekipę z grodu Bachusa.

Rybniczanie zdecydowali się więc na zaproponowanie kibicom wejścia na wirtualny stadion. Sympatycy PGG ROW-u mają możliwość kupna biletów poprzez stronę internetową. Do tego, jeśli chcą, mogą podesłać na specjalny adres [email protected] swoje zdjęcie wraz ze zgodą na publikacje wizerunku. Następnie zdjęcie danego fana rybnickiej drużyny zostanie umieszczone w odpowiednim miejscu na stadionie. Poza wirtualnym wejściem na stadion, kibice otrzymają dostęp do zamkniętej grupy na platformie Facebook, gdzie będą umieszczane materiały przedmeczowe – wywiady wideo z zawodnikami, informacje o zmianach w składzie, filmiki z parku  maszyn oraz transmisje z treningów Rekinów.

Drugą opcją jest nabycie wejściówki w sposób tradycyjny. Można to zrobić 9 i 10 czerwca w kasie położonej najbliżej parku maszyn. Osoby, które zdecydują się na ten wariant również mogą zająć jedno z miejsc na stadionie. Aby tak się stało, muszą jednak przynieść swoje zdjęcie wydrukowane na kartce A4. – Kupując bilet na Wirtualny Stadion i mecz, który się odbędzie, ale bez udziału publiczności, wspieracie klub i pokazujecie naszym zawodnikom, że chcecie z nimi być bez względu na okoliczności – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik w oficjalnym komunikacie klubowym.

Bilety na to bardzo specyficzne spotkanie PGG ROW-u z Falubazem kosztują 15 złotych w przypadku wybrania miejsca na amfiteatrze oraz 25 złotych przy zdecydowaniu się na miejsce na trybunie krytej.

BARTOSZ RABENDA

Jedna odpowiedz

  1. Pomysł przedni i właśnie się zastanawiam, czy nie kupić sobie miejscówki za 25 zł. Może to być super pamiątka a na dodatek wspomoże beniaminka a ja zawsze dobrze życzę tym co mają najtrudniej. Byłem chyba ze trzy razy na meczach w Rybniku i mi się podobało, świetni kibice i miła atmosfera u “hanysów”. Niestety, nie jest tak wszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.