Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
pt. Sty 24, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Nick Morris zawodnikiem ROW-u Rybnik!

ROW Rybnik zareagował na odejście Grigorija Łaguty. Rekiny wzmocniły się kontraktując Nicka Morrisa. To kolejny wolny zawodnik, który trafił do Rybnika po kryzysie licencyjnym w Stali Rzeszów. Wciąż nie wiadomo zatem, gdzie wyląduje Greg Hancock.

Z zakontraktowania Australijczyka cieszą się władze rybnickiego klubu. – Poszukiwaliśmy jeszcze dodatkowego wzmocnienia naszej formacji seniorskiej  stąd decyzja o zakontraktowaniu Nicka. To ambitny zawodnik, który doskonale wie, o co ROW pojedzie w tym sezonie i jest zdeterminowany, żeby nam w walce o awans pomóc – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS-u ROW Rybnik.

Morris w poprzednim sezonie 2. Ligi Żużlowej spisywał się bardzo dobrze. 25-latek, reprezentując barwy Stali Rzeszów, osiągnął średnią 2,256 punktu na bieg, będąc piątym, najskuteczniejszym żużlowcem w drugiej lidze.

W komunikacie opublikowanym przez klub nie ma informacji, czy jest to ostatni transfer drużyny z Rybnika. Jednakże w ROW-ie jest już na tę chwilę dziewięciu seniorów i trudno podejrzewać, żeby Krzysztof Mrozek i spółka chcieli tę kadrę jeszcze bardziej powiększyć.

Skład ROW-u Rybnik na sezon 2019:

Seniorzy:

Kacper Woryna

Troy Batchelor

Linus Sundstroem

Nick Morris

Mateusz Szczepaniak

Daniel Bewley

Jye Etheridge

Siergiej Łogaczow

Zbigniew Suchecki

Juniorzy:

Robert Chmiel

Przemysław Giera

Kacper Duda

Kacper Kłosok

Mateusz Tudzież

Dominik Tyman

BARTOSZ RABENDA