Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

ROW Rybnik zareagował na odejście Grigorija Łaguty. Rekiny wzmocniły się kontraktując Nicka Morrisa. To kolejny wolny zawodnik, który trafił do Rybnika po kryzysie licencyjnym w Stali Rzeszów. Wciąż nie wiadomo zatem, gdzie wyląduje Greg Hancock.

Z zakontraktowania Australijczyka cieszą się władze rybnickiego klubu. – Poszukiwaliśmy jeszcze dodatkowego wzmocnienia naszej formacji seniorskiej  stąd decyzja o zakontraktowaniu Nicka. To ambitny zawodnik, który doskonale wie, o co ROW pojedzie w tym sezonie i jest zdeterminowany, żeby nam w walce o awans pomóc – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS-u ROW Rybnik.

Morris w poprzednim sezonie 2. Ligi Żużlowej spisywał się bardzo dobrze. 25-latek, reprezentując barwy Stali Rzeszów, osiągnął średnią 2,256 punktu na bieg, będąc piątym, najskuteczniejszym żużlowcem w drugiej lidze.

W komunikacie opublikowanym przez klub nie ma informacji, czy jest to ostatni transfer drużyny z Rybnika. Jednakże w ROW-ie jest już na tę chwilę dziewięciu seniorów i trudno podejrzewać, żeby Krzysztof Mrozek i spółka chcieli tę kadrę jeszcze bardziej powiększyć.

Skład ROW-u Rybnik na sezon 2019:

Seniorzy:

Kacper Woryna

Troy Batchelor

Linus Sundstroem

Nick Morris

Mateusz Szczepaniak

Daniel Bewley

Jye Etheridge

Siergiej Łogaczow

Zbigniew Suchecki

Juniorzy:

Robert Chmiel

Przemysław Giera

Kacper Duda

Kacper Kłosok

Mateusz Tudzież

Dominik Tyman

BARTOSZ RABENDA