Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Jaimon Lidsey: Dobrze, że udało mi się wcześniej pojeździć, teraz się nie da

W czasie martwego sezonu żużlowcy chętnie dzielą się na swoich profilach odczuciami, przedstawiają jak wygląda sytuacja w miejscu, gdzie aktualnie przebywają, szukają sposobów na nudę, a wolny czas wykorzystują na trening domowy, ponieważ tylko w takiej formie mogą przygotowywać się do sezonu, który nie wiadomo czy i kiedy się rozpocznie. Jaimon Lidsey, przebywający na terenie Wielkiej Brytanii, wierzy, że oczekiwanie na start rozgrywek wkrótce dobiegnie końca.

– W wyniku pandemii, która ogarnęła praktycznie cały świat, żużel na Wyspach, jak i w całej Europie stanął w miejscu. Podobnie rzecz ma się w przypadku innych dyscyplin sportu, wszyscy czekamy. Na ten moment znajdujemy się w trybie czasowego wstrzymania do końca kwietnia. Wtedy nastąpi przegląd sytuacji i zostaną podjęte decyzje. Albo pojedziemy, albo nadal będziemy czekać. Ja chociaż miałem to szczęście, że na początku miesiąca, jeszcze przed całym tym cyrkiem, udało mi się trochę potrenować w Polsce i na Wyspach podczas Belle Vue press and practice – pisze na swoim profilu Jaimon Lidsey.

– Sam zdecydowałem się na razie pozostać na Wyspach z nadzieją, że sezon jednak niebawem ruszy, a ja będę mógł wyjechać na tor. Mam ogromne szczęście, że mocno wspiera mnie tutaj mój klub Belle Vue, a zwłaszcza Mark Lemon oraz jego żona Emma Owen. Pomimo braku jazdy, czuję i trzymam się świetnie – puentuje Australijczyk.

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.