Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
nie. Lut 23, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

fot. Jarosław Pabijan

Canal+ poszukuje żużlowych prezenterów i reporterów

Redakcja sportowa Canal+ przeprowadza rekrutację na stanowisko prezentera i reportera do sekcji żużlowej. Jednym z najważniejszych wymogów jest oczywiście doskonała znajomość czarnego sportu.

– Dla wszystkich, którym praca przed kamerą nie jest straszna, a sport żużlowy mają w sercu, platforma Canal+ przygotowała wyjątkową okazję do spełnienia marzeń – czytamy w ogłoszeniu. Platforma poszukuje prezentera (-ki) oraz reportera (-ki) z doskonałą znajomością tematyki żużlowej. Na chętnych czeka przygoda w gronie najlepszych w tej branży. Dodajmy, że w ten sposób swoje marzenia spełnia m.in. były Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi, Mateusz Dziopa.

Każdy chętny musi spełniać szereg wymagań – oprócz doskonałego głosu i dykcji, potrzebna jest także m.in. umiejętność pisania materiałów informacyjnych, znajomość języka angielskiego oraz gotowość do podróży służbowych.

Zgłoszenia z załączonym CV, zdjęciem oraz krótkim filmem o sobie (max. 30 sekund) należy przesłać na adres [email protected]. Szczegółowe informacje dostępne są w tym miejscu.