lotto partner główny serwisu
czw. Sie 22, 2019

Becker: Żona Grega to silna kobieta. Znam ją

Luke Becker jest obecnie najbardziej znanym zawodnikiem ze Stanów Zjednoczonych, który ściga się na żużlu. Przypominamy, że ze względów osobistych – choroba małżonki – starty zawiesił mentor Beckera, Greg Hancock.

– Gdyby nie Greg i jego pomoc, to nie wiem, w jakim miejscu swojej kariery bym się znajdował i, co ważne, czy bym w ogóle jeszcze startował. Greg bardzo, ale to bardzo wiele mi pomógł. Jemu zawdzięczam tak naprawdę to, że ścigam się na żużlu. To on pomógł mi znaleźć klub w Anglii i dzięki niemu wylądowałem w Rzeszowie – mówi na łamach Speedway Star, Becker.

20-latek nie ukrywa również, że nawet w wypadku niepowodzenia w eliminacjach do przyszłorocznego cyklu Grand Prix właśnie w żużlu widzi swoją przyszłość. Wierzy, że coraz częściej będzie miał powody do satysfakcji ze swoich występów.

– Startuję w Wolverhampton i na pewno tę drogę przez Anglię należy przejść, aby kiedyś stać się kompletnym zawodnikiem. W Anglii startowali Correy, Ermolenko czy Hancock i ja tą drogą chcę również podążać. Oprócz Anglii podpisałem ostatnio kontrakt w Rawiczu, gdzie w debiucie zdobyłem dziewięć punktów oraz bonus. Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Chciałbym wciąż czynić postępy, to raz, a dwa, mam nadzieję, żona Grega Hancocka jak najszybciej wróci do zdrowia. Znam ją, to bardzo silna kobieta i wierzę, że pokona chorobę. Jeśli chodzi o aspekt sportowy, to jestem pewien że żużlowa przyszłość dopiero przede mną – kończy Becker.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.