lotto partner główny serwisu
GBSBank
pon. Gru 16, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Żużlowa Paczka 2019. Gogle Woźniaka, rękawice Smyka, siodełka Jędrzejaka i Woryny

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Kontynuujemy akcję Żużlowa Paczka 2019. Na czym to polega? Tradycyjnie – na pomocy osobom potrzebującym, związanym z żużlem. 

W mijającym roku skutecznie zbieraliśmy z Wami fundusze na pomoc dla Eugeniusza Błaszaka oraz Andrzeja Szymańskiego. Teraz spróbujemy wspólnie wesprzeć wszystkich zawodników, którym pomaga Fundacja PZM. Zebrana kwota zostanie przelana na konto Fundacji PZM, a ta rozdzieli równo zebrane środki pośród osoby, które wspiera.

– Każda inicjatywa niosąca pomoc byłym zawodnikom, którzy są w potrzebie materialnej, zasługuje na wsparcie. Ja mogę tylko podziękować, że jako medium o nich pamiętacie. Otrzymane środki podzielimy pośród zawodników, których wspieramy – mówi Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ.

Tomasz Gollob, Józef Jarmuła, Bugusław Nowak, Eugeniusz Błaszak, Wojciech Zając czy Andrzej Szymański to tylko niektóre osoby, którym należą się nasza pamięć i nasza pomoc. Wszystkich tych, którym los byłych zawodników będących w potrzebie nie jest obojętny, prosimy o wsparcie akcji. Zbiórka trwa do 10 grudnia. Dostępna jest pod linkiem: https://zrzutka.pl/4mnznd

Przygotowaliśmy również kilka gadżetów do licytacji. Dla koneserów mamy:

koszulka reprezentacji z podpisem Janusza Kołodzieja

plastron Krzysztofa Kasprzaka z nierozegranego ostatecznie finału Złotego Kasku w Pile

siodełko motocykla nieodżałowanego Tomasza Jędrzejaka

gogle Szymona Woźniaka, indywidualnego mistrza Polski z 2017 roku.

siodełko motocykla Kacpra Woryny

koszulkę Artioma Łaguty z jego autografem

rękawiczki Bartosza Smektały, mistrza świata juniorów

I to nie koniec!

Aukcje dostępne są pod tym adresem.

Osobę, która dokona najwyższej wpłaty, uhonorujemy podwójną wejściówką do parkingu przed zawodami Grand Prix 2020 w Warszawie, a także podwójnym biletem na sam turniej.

Osoby, które wpłacą minimum 50 złotych, zostaną uhonorowane naszym kalendarzem na rok 2020. W tym wypadku prosimy na adres [email protected] przesłać potwierdzenie wpłaty oraz adres korespondencyjny do wysyłki.

Kluby, zawodników oraz pozostałe osoby chcące przekazać rzeczy na licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na akcję, prosimy o kontakt pod adresem [email protected] Z góry dziękujemy za pomoc.

Prowadzimy też aukcję, z której dochód zasili fundację PZM i zostanie przekazany potrzebującym zawodnikom.

Link do aukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.