Główny partner portalu

fot. Paweł Prochowski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Stanisław Chomski i Piotr Żyto przedstawili już swoje zestawienia na piątkowe Derby Ziemi Lubuskiej. W żółto-niebieskich barwach wystąpią ci sami zawodnicy co w ostatnich spotkaniach. Nieco inaczej niż w ostatnich meczach będzie wyglądała natomiast ekipa z W69.

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, trener Piotr Żyto pośle w bój Damiana Pawliczaka. Zawodnik zajmie miejsce Mateusza Tondera, który zdecydowanie lepiej prezentuje się w domowych pojedynkach. Pawliczak dwukrotnie wystąpi w parze z Matejem Zagarem. Dwa razy duet stworzą również Max Fricke i Piotr Protasiewicz. Z juniorami, a więc Fabianem Ragusem i wracającym po kontuzji Nile Tufftem najczęściej będzie jeździł Patryk Dudek.

W ekipie gospodarzy zmiany dotyczą jedynie ustawienia par. Opiekun dziewięciokrotnych mistrzów Polski postanowił rozdzielić Szymona Woźniaka i Andersa Thomsena, którzy w poprzednich meczach znajdowali się z pod numerami 9 i 10. Tym razem z mistrzem Polski z 2017 roku dwa razy pojedzie Rafał Karczmarz. Bardzo mocną zagraniczną parę stworzą natomiast Thomsen i Martin Vaculik, a pod 13. znalazł się Bartosz Zmarzlik.

Awizowane składy:

Moje Bermudy Stal: 9. Szymon Woźniak, 10. Rafał Karczmarz, 11. Martin Vaculik, 12. Anders Thomsen, 13. Bartosz Zmarzlik, 14. Wiktor Jasiński, 15. Kamil Pytlewski.

Marwis.pl Falubaz: 1. Max Fricke, 2. Piotr Protasiewicz, 3. Damian Pawliczak, 4. Matej Zagar, 5. Patryk Dudek, 6. Fabian Ragus, 7. Nile Tufft.