Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Cellfast Wilki Krosno mają za sobą sezon pełen doświadczeń. Beniaminek spadł z PGE Ekstraligi po walce. Cel drużyny to szybki powrót. Prezes klubu, Grzegorz Leśniak jest podekscytowany i nie może się doczekać nowego sezonu.

 

W piątkowy wieczór miała miejsce prezentacja drużyny Wilków Krosno. W sali bankietowej Pałacu Planka miała miejsce uroczystość, a ciekawym gościem był – Laszlo Bodi. To były żużlowiec KKŻ Krosno w latach 90, który odgrywał czołową rolę w tamtejszym zespole. Goście oraz kibice mieli okazję zapoznać się z nowymi oraz starymi twarzami, a po wydarzeniu zrobić sobie wspólne zdjęcia.

Zespół po roku nieobecności powraca do pierwszej ligi, ale ambicje są, żeby ten okres był krótki. Bowiem Wilki głodne są sukcesów i chcą jak najszybciej powrócić do elity. Na łamach mediów klubowych przekonuje o tym włodarz klubu, Grzegorz Leśniak.

– Mamy zespół dokładnie taki, w jaki celowaliśmy. Drużyna jest dobrana bardzo dobrze pod względem charakterologicznym i ambicji sportowych. To młody team głodny zwycięstw. Teraz z niecierpliwością będziemy odliczać czas do rozpoczęcia nowego sezonu – stwierdził sternik klubu.