Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W grudniu w naszej redakcji obchodzimy nie tylko Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia, ale również nasze urodziny. Zanim się obejrzeliśmy minęły już trzy lata odkąd tworzymy dla Was portal o tematyce sportowej. Z całego serca dziękujemy Wam za aktywność. Przyjrzyjcie się liczbom, które razem wykręciliśmy.

 

Według wszelkich poradników, trzylatek powinien m.in. pożegnać się już z pieluchą, sam ubierać buty na rzepy, rękawiczki czy luźne dresy oraz znać około 1000 słów. Nasze „PoBandowe” dziecko również przestało raczkować, ale wciąż stawia swoje pierwsze duże kroki w medialnym świecie. Według statystyk, w momencie publikacji tego artykułu napisaliśmy dla Was 12228 tekstów. Przeczytało je ponad 3 miliony użytkowników. Łączna liczba wyświetleń naszej strony to natomiast ponad 18 milionów.

Nasza działalność oczywiście nie ogranicza się tylko do tworzenia strony internetowej. Prężnie funkcjonujemy w social mediach. Na Facebooku zgromadziliśmy 31059 polubień. Na naszym Facebookowym stadionie wypełnilibyście więc połączony Stadion Olimpijski, Stadion im. Edwarda Jancarza i zmodernizowany obiekt Cellfast Wilków Krosno. Na Instagramie z kolei niedawno świętowaliśmy 10000 obserwujących. Na Twitterze śledzi nas natomiast 2667 osób.

Speedway to statystyki. Zatem zajrzyjmy do naszych. W jakim wieku są nasi Czytelnicy? Tu zdecydowanie prowadzi grupa wiekowa 25-34 lat (35 procent). Jedna czwarta liczby Czytelników to osoby w przedziale 35-44 lat. W ciągu trzech lat zanotowaliśmy prawie osiemnaście milionów odsłon, a jeśli chodzi o lokalizacje, to tu zdecydowanie prowadzi stolica Polski. Drugie miejsce w tej klasyfikacji zajmuje Wrocław, na najniższym stopniu podium plasuje się Poznań. Kto poza Polską czyta nas najczęściej? Tu wynik jest zadziwiający. Najchętniej czytają nas w… Stanach Zjednoczonych. Na drugim miejscu plasują się Niemcy, a tuż za nimi – z bardzo niewielką stratą – Anglia. Ale dodajmy, że czytacie nas z naprawdę zaskakujących miejsc. Odnotowujemy bowiem wyświetlenia z takich krajów, jak Tadżykistan, Malawi czy Laos.

Odwiedziny na stronie według miast (top 10):
1. Warszawa
2. Wrocław
3. Poznań
4. Katowice
5. Lublin
6. Bydgoszcz
7. Kraków
8. Gdańsk
9. Łódź
10. Częstochowa

Odwiedziny na stronie według państw (top 10):
1. Polska
2. Stany Zjednoczone
3. Niemcy
4. Anglia
5. Norwegia
6. Holandia
7. Szwecja
8. Irlandia
9. Dania
10. Francja

Staramy się również, aby nasze pisanie dawało radość osobom w potrzebie. We wcześniejszych latach organizowaliśmy takie akcje jak #Help4Riders. W tym roku kontynuujemy „Żużlową Paczkę”, podczas której zbieramy środki na dwa cele – wsparcie byłych zawodników oraz pomoc w rehabilitacji pani Joannie, fance „czarnego sportu”. Włączyliśmy się również w pomoc Ninie Słupskiej czy odnowienie grobu Heleny Budzan-Wolskiej.

– Przede wszystkim dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za to, że są z nami. Dziękujemy za wszystkie słowa krytyki i wskazywanie błędów, bo dzięki tym opiniom możemy stawać się coraz lepsi. Dziękujemy również za dobre słowo, nie tylko w sieci, ale również „na żywo”, na stadionach w całej Polsce. Będziemy dążyć do tego, by prezentować Wam coraz ciekawsze materiały, a jeszcze wszystkich pomysłów nie zrealizowaliśmy – mówi redaktor naczelny portalu, Paweł Prochowski.

A więc raz jeszcze – możemy powiedzieć tylko: „serdecznie dziękujemy”. Niezwykle się cieszymy, że nasze treści Wam odpowiadają, co często podkreślacie w wiadomościach do redakcji. Ambicje mamy spore, więc możemy zapewnić, że nasz trzylatek niebawem będzie stawiał kolejne kroki.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

REDAKCJA PO BANDZIE