Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
fot. Kolejarz Opole
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kolejarz Opole na swoim torze jest bardzo groźny, o czym dotkliwie przekonał się rawicki Kolejarz. Teraz opolanie – podrażnieni ostatnią porażką w Poznaniu – będą chcieli pójść za ciosem w starciu z ekipą z Daugavpils. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Ekipa z Opola zmuszona jest radzić sobie bez Szweda Pontusa Aspgrena, który w sobotę podczas rundy eliminacji do SEC Chellenge zaliczył upadek i wciąż odczuwa jego skutki. Rolę gości pełnić będą zawodnik Arged Malesy Ostrów Wielkopolski – Jakub Poczta oraz Bartłomiej Kowalski, który pojedzie w formacji juniorskiej z Petrem Chlupacem.

Łotysze z kolei zrobili tylko kosmetyczne zmiany względem ostatniego spotkania z Piłą. Jedyną niewiadomą jest drugi junior zespołu z Daugavpils.

Awizowane składy:

OK Bedmet Kolejarz Opole: 9. Adrian Cyfer, 10. Jakub Poczta, 11. Oskar Polis, 12. zastępstwo zawodnika, 13. Jacob Thorssell, 14. Bartłomiej Kowalski, 15. Petr Chlupac.

Optibet Lokomotiv Daugavpils: 1. Jewgienij Kostygow, 2. Adam Ellis, 3. René Bach, 4. Daniłł Kolodinski, 5. Nick Morris, 6. Ricards Ansviesulis.