Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
falubaz
zuzel.falubaz.com fot: Damian Grabski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już w niedzielę 22 maja przy W69 odbędzie się mecz na szczycie pierwszoligowych rozgrywek, gdzie miejscowy Stelmet Falubaz podejmie Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Znamy już składy obu ekip na te spotkanie.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Szkoleniowiec gospodarzy, Piotr Żyto, nie zdecydował się na żadne roszady w składzie. Zielonogórzanie skorzystają z zastępstwa zawodnika za kapitana drużyny, Piotra Protasiewicza, który obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Do zmian nie doszło także w drużynie prowadzonej przez Jacka Woźniaka. Bydgoszczanie wystąpią w tym samym, sprawdzonym zestawieniu. Oprócz tego, iż obie drużyny będą bić się o awans, dodatkowym smaczkiem będzie występ Mateja Zagara, który bronił barw Falubazu w zeszłym sezonie.

Start meczu zaplanowano na godzinę 14:00.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 1. Daniel Jeleniewski, 2. Adrian Miedziński, 3. Kenneth Bjerre, 4. Olegs Mihailovs, 5. Matej Zagar, 6. Wiktor Przyjemski, 7. Przemysław Konieczny

Stelmet Falubaz Zielona Góra: 9. Max Fricke, 10. Piotr Protasiewicz, 11. Rohan Tungate, 12. Jan Kvech, 13. Krzysztof Buczkowski, 14. Dawid Rempała, 15. Fabian Ragus