Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
Jason Doyle. Foto: Kamil Woldański
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już w najbliższą niedzielę o godz. 16.30 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie Fogo Unia Leszno podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Oto, na jakie zestawienia zdecydowali się szkoleniowcy obu ekip.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze gwarantują sporo emocji. Nie inaczej będzie w tym sezonie. Za poziom emocji odpowiadał będzie m.in. powracający do zdrowia po kłopotach zdrowotnych Jason Doyle. W toruńskich barwach pokaże się cały kwartet zawodników jadących w tym sezonie w cyklu Speedway Grand Prix.

Zarówno jedna, jak i drużyna przystąpią do starcia bardzo zmotywowane. Leszczynianie chcą zmazać plamę po bardzo słabym meczu w Lublinie. Torunianie z kolei zamierzają udowodnić, że wygrana w derbach z GKM-em nie jest dziełem przypadku. Spotkanie w ubiegłym sezonie zakończyło się niewielką, czteropunktową porażką gości z Torunia. Jak będzie w niedzielnym spotkaniu?

Awizowane składy:

Fogo Unia: 9. Jason Doyle, 10. Janusz Kołodziej, 11, David Bellego, 12. Jaimon Lidsey, 13. Piotr Pawlicki, 14. Damian Ratajczak, 15. Hubert Jabłoński

For Nature Solutions Apator: 1. Paweł Przedpełski, 2. Jack Holder, 3. Patryk Dudek , 4. zastępstwo zawodnika, 5. Robert Lambert, 6. Krzysztof Lewandowski, 7. Denis Zieliński