Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

Żużel. Gdańszczanie już ścigają się spod taśmy. „Powoli wchodzimy na wyższe obroty”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Ekipa Zdunek Wybrzeża Gdańsk jest po dwóch dniach treningów na domowych obiekcie. Już dziś trójmiejski zespół rozpoczął ściganie spod taśmy. Zajęcia trwały 2.5 godziny.

 

W treningach uczestniczyła znaczna większość gdańskiej drużyny. Dziś w parku maszyn stawili się Adrian Gała, Jakub Jamróg, Piotr Gryszpiński, Drew Kemp, Thomas Jorgensen, Kamil Marciniec i Marcel Krzykowski oraz przygotowujący się do licencji „Ż” Jakub Kowalski. Na zajęciach nie zabrakło też gości. Na stadionie przy ul. Zawodników trenowali bowiem także Lukas Fienhage z Polonii Piła i Maksym Drabik z Motoru Lublin.

– Nasi zawodnicy po raz pierwszy startowali spod taśmy. Najważniejsze, że premierowe ściganie zakończyli cali i zdrowi. Pogoda była gorsza niż pierwszego dnia, ale warunki torowe nadal znakomite. Powoli wchodzimy na wyższe obroty. Czwartek poświęcimy na pracę w warsztacie, a w piątek czeka nas wspólny trening z Motorem Lublin. Tego dnia dołączy do nas Rasmus Jensen. W przyszłym tygodniu planujemy sparingi z GKM Grudziądz – mówi menedżer Eryk Jóźwiak w rozmowie z mediami klubowymi.

Według dzisiaj opublikowanego terminarza, gdańszczanie na przygotowania mają jeszcze 24 dni. 9 kwietnia bowiem Wybrzeże zmierzy się w domowym pojedynku z Cellfast Wilkami Krosno.