Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnich dniach fatalne wieści przynoszą zawody rozgrywane w Danii. Po wczorajszej kolizji Nielsa Kristiana Iversena i Jespera Knudsena dzisiaj podczas meczu duńskiej Speedway Ligaen ucierpiał Emil Breum.

 

Dużo problemów przynosi dzisiaj spotkanie Esbjerg Vikings – Slangerup Speedway. Przed rozpoczęciem zawodów Marcin Kuźbicki poinformował, że z przyczyn niezależnych transmisja na Eleven Sports się jednak nie odbędzie. Następnie kibice musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż przez problemy z torem zawody ruszyły z godzinnym opóźnieniem.

Gdy wydawało się, że limit nieszczęść został wykorzystany to już w drugim biegu poderwało motocykl Nicklasa Aagarda przez co zahaczył o napędzającego się Breuma. Obaj niebezpiecznie upadli na tor, a zawodnik Kolejarza Opole z impetem uderzył w bandę. Sprawca wypadku na szczęście wstał o własnych siłach, a po starszego z Duńczyków wyjechała karetka, do której został przeniesiony na noszach.

Wiele wskazuje na to, że Emil doznał kontuzji i nie będzie dalej kontynuował zawodów. Na więcej informacji trzeba niestety poczekać.