Kacper Woryna. fot. Grzegorz Misiak/materiały prasowe Włókniarza
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Częstochowianie dołączyli do grona ekip trenujących na domowych obiektach. W czwartek na torze zjawili się przede wszystkim krajowi żużlowcy brązowych medalistów PGE Ekstraligi 2022. Wśród nich byli m.in. Maksym Drabik oraz Kacper Woryna.

 

Włókniarz Częstochowa to trzeci polski klub, który odbył trening w domowych warunkach. Wcześniej zrobiły to ekipy z Torunia oraz Rybnika. Premierowe kółka pokręcił jeden z nowych nabytków częstochowian – Maksym Drabik. Były to dla niego pierwsze kółka w roli gospodarza na częstochowskim torze od wielu lat.

– Na Arena-Zielona-Energia.com trwa właśnie pierwszy w tym sezonie trening! Na torze młodzieżowcy Włókniarza, Maksym Drabik, Kacper Woryna, Espen Sola, a także gościnnie Hubert Łęgowik – napisano w klubowym komunikacie.

Zespół spod Jasnej Góry zainauguruje rozgrywki w tegorocznej PGE Ekstralidze od wyjazdowego starcia. 8 kwietnia Lwy udadzą się na pojedynek z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Falubaz zostaje w nazwie klubu! Enea sponsorem tytularnym – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Start zamierza potrenować w najbliższych dniach. Skórnicki: Paru dni będzie brakowało – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)