Daria Kabała-Malarz, Fot. Prywatne archiwum
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Stacja Canal Plus we wtorkowe południe zakomunikowała informację, na którą kibice bardzo wyczekiwali przez wiele lat. Daria Kabała-Malarz ponownie będzie się pojawiać podczas transmisji żużlowych. Przede wszystkim będzie można ją zobaczyć przy transmisjach PGE Ekstraligi.

 

Stacja Canal Plus mocno się zmieniła podczas przerwy między sezonami. Z rolą szefa redakcji pożegnał się Marcin Majewski. Zastąpił go Maciej Glazik. Do grona pracowników stacji dołączyli także Piotr Kaczorek oraz Julia Pożarlik. Bardzo istotny ruch, czyli powrót do żużla Darii Kabały-Malarz przedstawiony został podczas specjalnej konferencji.

– To jest powrót do domu, w którym niby byłam, ale jakbym chwilkę zasiedziała się w piwnicy. Cieszę się bardzo, że znów pojawiać się będę na salonach, choć powinnam nawet powiedzieć, że w kuchni, bo jak wiadomo tam są najlepsze imprezy. Na to właśnie liczę i czekam na ten sezon jako na czas, który da mi emocje, które uwielbiam. Czekam też na czas z tą grupą. Mam wrażenie, że jest w niej dobra energia. Chcę do niej dołożyć coś od siebie – powiedziała Daria Kabała-Malarz.

Kolejną bombą od stacji transmitującej rozgrywki ligowe w Polsce jest pozyskanie nowego eksperta. Będzie nim wieloletni zawodnik Matej Zagar! Nie oznacza to jednak końca kariery Słoweńca. Zawodnik oznajmił, że jest już blisko znalezienia ekipy na rozgrywki.