Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Fot: GB Speedway Team
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Josh Bates w ubiegłym roku sensacyjnie wywalczył tytuł mistrza świata Wielkiej Brytanii do lat 21. Poza tym jednym październikowym występem, nie miał okazji ścigać się od lipca 2019 roku, gdy to przedwcześnie zakończył sezon z powodu groźnego upadku w Peterborough. Obecnie Brytyjczyk przygotowuje się do powrotu do ścigania.

W sezonie 2021 Josh Bates ma zagwarantowane miejsce w składzie drużyn z Leicester oraz Sheffield – jestem niesamowicie podekscytowany wizją powrotu na motocykl żużlowy. Mam ściganie we krwi i chcę jeszcze wiele osiągnąć. Nie mogę się doczekać wyjazdu na tor – przyznał w jednym z wywiadów dla Speedway GB.

– Jestem już po pierwszych treningach. Pierwszy wyjazd na tor po tak długiej przerwie przypominał uczucie zakochania, miałem motylki w brzuchu. Po kilku okrążeniach czułem się już tak swobodnie, jak gdybym nie odbył żadnej przerwy ani rozbratu z motocyklem żużlowym. Wspaniale jest wrócić. Jestem pewien, że wykonam solidną pracę dla moich klubów. Wydaje mi się, że to będzie dla mnie wspaniały sezon. Nie chcę jednak wywierać dodatkowej presji na samego siebie. Startuję na żużlu by się tym cieszyć – podsumował młody Brytyjczyk.

SEBASTIAN SIREK