Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

Żużel. Bydgoszczanie chcą pobić zeszłoroczny wynik sprzedaży karnetów. Ponad 800 wejściówek już się rozeszło

fot. media klubowe Polonii Bydgoszcz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W grudniu większość żużlowych ekip startuje z dystrybucją karnetów na kolejny sezon. Od pierwszych dni sprzedaży dużym zainteresowaniem cieszą się całoroczne wejściówki na starcia m.in. Betard Sparty Wrocław, Cellfast Wilków Krosno czy Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Prezes ostatniej z wymienionych ekip wierzy, że kibice pobiją rekord z poprzedniego sezonu.

 

Bydgoszczanie ruszyli ze sprzedażą karnetów 1 grudnia o godz. 12. 2.5 godziny później licznik sprzedanych wejściówek dobił do 500.

– Bardzo cieszę się z tego wyniku. Teraz mamy już ponad 800 sprzedanych wejściówek. Liczymy na to, że rekord z tegorocznego sezonu padnie. Było 1200, a teraz chcemy zrobić więcej. Zainteresowanie jest duże i z całego serca dziękuję za nie kibicom – mówi Jerzy Kanclerz.

Szef klubu ze Sportowej należy do tych prezesów, którzy zdecydowali się podnieść ceny karnetów na domowe mecze swojej drużyny. Wejściówka normalna na trybunę główną jest o 100 złotych droższa niż w sezonie 2021. 70 złotych więcej niż w tegorocznych rozgrywkach trzeba z kolei zapłacić za karnet na „Nową Trybunę”

– Ceny naszych karnetów, podobnie jak wszystko, poszły do góry. Widać, że kibice wykazują się bardzo dużym zrozumieniem. Chcemy, aby klub jak najlepiej funkcjonował, mógł być konkurencyjny dlatego też te ceny zostały nieco podniesione – tłumaczy sternik siedmiokrotnych mistrzów Polski.

Bydgoscy kibice w sezonie 2022 będą oglądać w swoich ulubionych barwach wiele nowych twarzy. Skład drużyny został bowiem mocno przebudowany. Podczas ostatniego okienka do klubu trafili Matej Zagar, Adrian Miedziński, Kenneth Bjerre, Oleg Michaiłow, Roman Lachbaum i Przemysław Konieczny.

– Widać, że kibice docenili to, jaki skład udało nam się zbudować po odejściu Davida Bellego i Wadima Tarasienki. Oczywiście trwają teraz dywagacje na temat tego, kto będzie najmocniejszy, ale to pokaże sezon. Ja jestem zadowolony z tego, jaki mamy skład i cieszę się, że fani również wierzą w nowych chłopaków w drużynie – podsumowuje prezes bydgoskiego klubu.