Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed sezonem 2024. Podobnie jak w zeszłym roku, podopieczni Rafała Dobruckiego wybrali się na Maltę. Tam wspólnie będą szlifować formę i pracować nad jak najlepszą atmosferą. Bohaterem pierwszego dnia obozu można uznać Szymona Woźniaka.

 

Krajowy lider gorzowskiej Stali robi wszystko, aby odjechać dobry debiutancki sezon w Grand Prix. Przez ostatnie dwa tygodnie przebywał on w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracował pod okiem Grega Hancocka, a także relaksował się wraz z rodziną. Dziś jest już jednak na Malcie i trenuje z kadrowiczami.

Biało-Czerwoni postanowili nie odpoczywać zbyt długo po wczesnej pobudce i locie na Maltę. Już pierwszego dnia odbyli 2.5 godzinną wycieczkę rowerową.

– Przywitała nas pięknym słońcem i ciepłem. Pogoda jest niesamowita, a te 15-16 stopni na plusie czuć. Aż chce się aktywnie żyć i pracować. Nic dziwnego, że pierwsze, co zrobili zawodnicy, to był szybki rekonesans okolicy i przypomnienie sobie znajomych kątów. A potem już jeździli na rowerach po górkach, których tutaj nie brakuje – mówi Natalia Pietrucha, koordynator działań medialnych ŻRP, na łamach polskizuzel.pl.


Jeszcze dziś na fanpage’u Żużlowej Reprezentacji Polski pojawi się vlog podsumowujący pierwszy dzień zgrupowania kadry.