Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

For Nature Solutions KS Apator Toruń dołączył do grona zespołów, które mają za sobą prezentację tegorocznego kevlaru. Przy okazji kolejnych treningów torunianie pochwalili się strojami na nadchodzące zmagania. 

 

W roli modela prezentującego kevlar tym razem wystąpił junior ekipy z Grodu Kopernika – Krzysztof Lewandowski. Na strojach Aniołów nie ma zbyt wielu zmian w porównaniu z poprzednim rokiem. Kibice mogą zauważyć, że na środku strojów pojawiła się pełna nazwa klubu. Wcześniej w tym miejscu widniał tylko „Apator Toruń”.

Przy okazji torunianie poinformowali o tym, dlaczego na treningach nie mogą pojawiać się kibice. Jest to spowodowane trwającymi pracami na obiekcie.

Żużlowcy czterokrotnych mistrzów Polski pierwszą okazję do pokazania się w nowych strojach w meczu ligowym będą mieli 8 kwietnia. Wtedy, na inaugurację całych rozgrywek, zmierzą się z eBut.pl Stalą Gorzów.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Wrocław uhonoruje legendę Sparty. Będzie tramwaj Konstantego Pociejkowicza! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Mateusz Cierniak: Trudniej obronić złoto indywidualne niż drużynowe (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)