Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Esports Performance Center to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej rozwiniętych obiektów esportowych w Europie. Gracze z całego świata mają tu zgrupowania przed najważniejszymi turniejami. Nie inaczej jest przed zbliżającym się Intel Extreme Masters Katowice 2022.

Esports Performance Center to obiekt esportowy, spełniający najwyższe standardy wyznaczane przez profesjonalnych zawodników. Obiekt usytuowany w południowej części Warszawy to 7 pokojów treningowych, ponad 20 pokojów hotelowych, strefa siłowni, fizjoterapii, relaksu czy jedzeniowa. Do tego kompleks otoczony jest kilkoma hotelami, więc nawet w przypadku kilkusetosobowych ekip z Brazylii, Chin, Stanów Zjednoczonych, nie ma problemu z zakwaterowaniem.

IEM Katowice 2022 rozpocznie się już 15 lutego. Najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft 2 powalczą o milionową pulę nagród. Polskę na zawodach CS:GO reprezentować będą zawodnicy Wisła All in Games Kraków, natomiast w zmaganiach indywidualnych Mikołaj „Elazer” Ogonowski i Piotr „Spirit” Walukiewicz.

Źródło: Esportmania.pl