Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Spotkanie w Częstochowie zostało odwołane! Powtórka w poniedziałek

fot. Włókniarz Częstochowa

Spotkanie 1. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa, a MRGARDEN GKM-em Grudziądz zostało odwołane ze względu na zły stan toru po burzy, która przeszła nad stadionem. Powtórka meczu zaplanowana jest na poniedziałek, na godz. 20.30.

Potężna burza pojawiła się nad obiektem Eltrox Włókniarza na około 1,5 godziny przed starciem. Jak się później okazało, opady były na tyle obfite, że pomimo prac torowych, gospodarzom nie udało się przygotować bezpiecznej nawierzchni. Po próbie toru zawodnicy stwierdzili, że jest on zbyt wymagający, aby ścigać się w czwórkę i sędzia zawodów – Paweł Słupski postanowił odwołać spotkanie 1. kolejki PGE Ekstraligi.

PAWEŁ ZELLER

CASH BROKER

  1. Teraz jest ważne żeby hashtag się zgadzał po treningu. Zgadzam się z kolegą Michałem. Kolego Tlc- durna, gimnazjalna uwaga. Każdy ma swój zawód i w swoim zawodzie ma się poruszać. Jestem dość pewien, że ani ja bym nie pojechał ani gwiazdory insta nie mogliby pracować za mnie. Ludzie starsi niż 15 lat pamiętają żużel, w którym jechało się nawet jak kopa była po jaja. Taki Sławek Drabik na 100 procent by na takim torze pojechał. Zresztą kiedyś co 3 mecz był na takim.
   Cała ta liga jest śmieszna. Mark Webber dobrze u Dryły mówił o żużlu, że to nie jest poważny sport. Telewizja, kibice czekają a gwiazdory się buntują. To po co jest sędzia? Włącza czas 2 minut i tyle. Nie wyjeżdżasz – W. W Anglii jeżdżą nieraz w deszczu.

   1. Dokładnie jak piszesz. Z tym że a UK mają krótsze tory. Ale zasada jest ta sama, gazu i slizg. Dobrze że nsport dało dla przypomniena mecze sprzed 20 lat. Różnica w tym czym był żużel AD 2000, a tym czym stał się w Polsce od paru lat jest kolosalna. Dlatego ja tęsknię za angielską i szwedzką ligą w tv (np. 2 lata temu w Eleven). W szwedzkiej jak popada i mecz może się nie odbyć wjeżdża na tor glebogryzarka (i inny jakiś ciężki sprzęt) i układa tor jeszcze raz. I nie jest to jakaś akcja sprzed 20 lat, ale mecz Masarny z 2018 roku. A u nas? Komisarze toru itd. Śmiech na sali. Ekstraliga najlepsza liga świata buhahahahahaha

   2. Drabik sprawiał wrażenie skonsternowanego, gdy po żalu Leona, Nickiego i Holty sam wyszedł na tor. Skoro gwiazdy nie chciały się pobrudzić to może warto budować zadaszone stadiony? Koszt może niemały, ale gdyby prezesi skupili się na pracy, a nie na drenażu samorządów i przepłacaniu gwiazd, to w końcu dopięliby swego. Najlepsza liga świata leży na łopatkach przez deszcz. Cyrk na kółkach!

 1. Głupku, oni są zawodowcami niby i nie pokazują, a ty mnie wysyłasz na tor, heh. Ja swoją robotę robię dobrze bez względu na okoliczności.

 2. Dokładnie mały problem po deszczu i już odwołane powinni jechać normalnie i okazało by się który zespół lepiej przygotowany!!!

 3. Piłkarzyki pajacyki! A nie to nie ta przyspiewka ale sens ten sam. Madesn z Pedersenem się obsrali i stwierdzili za trenejrów że w błocku po nocy to oni nie bedo sie taplać.

 4. Sędzia Słupski, czy to ten co podbijał nogą na instagramach rolkę papieru toaletowego? Acha. No to ja już dziękuję.

 5. Zauważcie, że tor był ubity tak, że po 2 biegach by się kurzyło…żenada. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem żeby na takim torze nie pojechać…Niech prezesi dają zawodnikom tyle ile oni chcą i niech jeżdżą dla siebie tylko i swoich rodzin. Nie pojawię się na żadnym stadionie…zawodnicy z roku na rok mnie przekonywali o tym coraz bardziej. Dzisiaj szala się przelała. Dziękuje wam za to.

 6. Drugi rok z rzędu pan Słupski nie radzi sobie „z trudną” ekipą Marka „narodowego” w Częstochowie (żeby było ciekawiej ponownie w starciu z ekipą z Grudziądza). To pokazuje jak sobie (nie)radzą posłuszni żołnierze Demskiego w trudnych sytuacjach, ale tak to się kończy jak wyklucza się ze środowiska tych, którzy potrafią mieć swoje zdanie i być konsekwentnym.

  1. Otóż to. Kiedyś taki Bartnicki, Pieńkowski czy Kaczmarek tylko by rzucili kilka krótkich żołnierskich słów i mecz musiał by się odbyć. A dzisiaj mamy takiego Słupa, który, jak ktoś tutaj napisał, lansuje się w internecie kopaniem w sraltaśmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.