Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Sport jednak łączy? Marek Grzyb spotkał się ze Zbigniewem Bońkiem

W czwartkowe popołudnie doszło do spotkania prezesa truly.work Stali Gorzów – Marka Grzyba z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej – Zbigniewem Bońkiem. Panowie odbyli przyjemną rozmowę, a także wymienili się zaproszeniami na spotkania swoich ukochanych dyscyplin.

– Było to spotkanie dwóch prezesów, którzy działają w sporcie. Odbyliśmy naprawdę miłą rozmowę przy kawie i świetnej atmosferze. Nie zabrakło też rozmowy o Bartku Zmarzliku i jego sukcesach. Wymieniliśmy się prezentami, a także zaproszeniami na mecze naszych dyscyplin. Prezes przyjął zaproszenie na mecz otwarcia z Fogo Unią Leszno. Jeśli nic nie stanie mu na przeszkodzie, to zobaczymy go 5 kwietnia na naszym stadionie – powiedział nam Marek Grzyb.

Spotkanie działaczy może być swoistą odpowiedzią na zachowanie Wojciecha Kowalczyka. Były piłkarz, a obecnie ekspert portalu weszlo.com, od czasu wybrania Bartosza Zmarzlika na Sportowca Roku 2019, stara się udowodnić, że ta prestiżowa nagroda nie należała się mistrzowi świata, a liderowi Bayernu Monachium – Robertowi Lewandowskiemu.

Zdobywca srebrnego medalu z Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, w mediach społecznościowych, wyśmiewał popularność czarnego sportu, a także stwierdził że “sportowiec z silnikiem się nie liczy”.

– To na pewno nie było spotkanie, które zostało zaaranżowane przez ostatnie wpisy pana Kowalczyka. Z tyłu głowy jednak te wpisy mamy, bo wiele osób na nie w pewien sposób zareagowało. Naszym zdaniem jest to robienie niepotrzebnych uwag. Myśmy się spotkali aby w miłym towarzystwie porozmawiać o sporcie i pokazać, że ten sport łączy – dodał sternik gorzowskiego klubu.

BARTOSZ RABENDA

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.