Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Rafał Karczmarz zdał sprzęt. Prezes Grzyb: Jesteśmy na czysto

FOT. STAL GORZÓW

Saga z udziałem młodzieżowca Stali Gorzów trwa w najlepsze. W ostatnich dniach dopisano nowy rozdział. Oficjalnego zakończenia wciąż jednak nie ma, a start nowego sezonu już niedługo.

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z prezesem Markiem Grzybem, młodzieżowiec truly.work Stali Gorzów w ostatnich dniach rozliczył się z klubowego sprzętu. – Tak, to prawda, Rafał Karczmarz zdał sprzęt. Zrobił to w obecności kierownika drużyny, mnie przy tym nie było, ale mam informację, że wszystko jest rozliczone. Na pytanie, czy obie strony są między sobą ze wszystkiego rozliczone, szef klubu z Gorzowa odparł: – Tak, między nami wszystko jest na czysto.

Czy zatem oznacza to, że Karczmarz zakończył żużlową karierę czy na razie tylko starty w macierzystym klubie? Okazuje się, że na to pytanie nikt w Gorzowie nie zna jeszcze odpowiedzi. – Nie wiem czy on zakończył żużlową karierę. Na dzień dzisiejszy zdał sprzęt. Każdy zawodnik będący na kontrakcie amatorskim ma obowiązek po sezonie rozliczyć się z klubem i tak samo było w przypadku Rafała. Sprzęt miał po prostu klubowy – poinformował trener Stanisław Chomski.

Sezon żużlowy zbliża się dużymi krokami, wkrótce sam zawodnik będzie musiał zdecydować, co zamierza dalej robić ze swoją karierą. Bardzo prawdopodobne, że on już to zrobił, tylko jeszcze nie ogłosił tego publicznie.

Przypomnijmy, że Karczmarz związany jest kontraktem ze Stalą Gorzów do końca wieku młodzieżowca, a więc jeszcze przez jeden sezon. Do tego czasu bez wiedzy, ani zgody klubu nie może związać się kontraktem z żadną inną krajową drużyną.

ŁUKASZ KOŹLIŃSKI

CZYTAJ TAKŻE:

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.