PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz

2020-07-10 20:30:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno

2020-07-10 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Tauron SEC: 2. finał w Bydgoszczy

2020-07-08 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Północ – Południe 42:48

2020-07-06 18:45:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno 42:48

2020-07-05 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław- RM Solar Falubaz Zielona Góra 45:45

2020-07-05 16:30:00

Pawlicki: Mam wielki szacunek do Zmarzlika

fot. Paweł Prochowski

Podczas poniedziałkowej rozmowy Piotra Pawlickiego i Gabriela Waliszki zostało poruszonych kilka ciekawych wątków. Nie mogło rzecz jasna zabraknąć nawiązania do “przyjaźni” kapitana Fogo Unii Leszno z Bartoszem Zmarzlikiem. Wypowiedź na temat aktualnego mistrza świata mogła niektórych zaskoczyć.

Między Piotrem Pawlickim a Bartoszem Zmarzlikiem zgrzytało już na torze. Wystarczy tu przypomnieć chociażby Finał IMP z sezonu 2019, gdzie po ostrym ataku tego pierwszego, as Stali Gorzów nie upadł na tor, a sędzia i tak przerwał wyścig, następnie wykluczając faworyta kibiców z Leszna.

Między fanami obu panów również niejednokrotnie dochodziło do ostrych dyskusji na temat atutów i wad tych dwóch świetnych żużlowców. Jeden z kibiców zapytał w poniedziałek Pawlickiego o to, czy ma kompleks Bartosza Zmarzlika i czy spróbuje powtórzyć największe osiągnięcie rywala – zdobycie tytułu indywidualnego mistrza świata. Odpowiedź była bardzo interesująca!

– W żadnym przypadku nie sądzę, że mam kompleks Bartka Zmarzlika. Może nie jesteśmy jakimiś mega kumplami i pewnie nie kibicujemy sobie jakoś bardzo, ale kiedy Bartek wyjeżdża na tor, to jestem w stanie docenić to, ile serca wkłada w ten sport. Mam do niego wielki szacunek jako sportowca, jestem pełen podziwu – podkreślił Piotr Pawlicki.

As Byków porozumiał się ze swoim klubem i będzie reprezentował barwy mistrza Polski w sezonie 2020. Wszystko wskazuje na to, że ponownie będziemy się pasjonować rywalizacją Pawlicki – Zmarzlik.

KONRAD MARZEC

CASH BROKER

  1. Nie lubią się ewidentnie i nie ma co drążyć tematu. Ważne że jeden drugiego szanuje a rywalizacja sportowa przyniesie tylko jednemu i drugiemu same korzyści. Tak samo jak i nam – kibicom. Zresztą nie raz już pokazali że potrafią razem ramię w ramię walczyć dla reprezentacji czy w SBP. Nie ma co łączyć sportu z życiem osobistym. Tak tylko redaktor O. z SF potrafi. Zajmuje się pierdołami zamiast sportem.

  2. Idiota by tylko nie zauważył, że się nie lubią natomiast Piotr został postawiony przed trudnym pytaniem i jakoś tam wybrnął. Akurat tu było ok, poleciał za ostro w innych momentach wywiadu 😉

  3. Piter masz szczęście, że w tym roku ściganie bez kibiców, bo usłyszałbyś na każdym stadionie w Polsce solidną porcję gwizdów. A największą w Lesznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.