Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Ledwie kilka dni temu PSŻ Poznań pozyskało sponsora tytularnego, firmę SpecHouse, a już niebawem w stolicy Wielkopolski pojawi się mistrz świata. Na specjalne zaproszenie miasto odwiedzi Bartosz Zmarzlik, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie, wziąć autograf, a przy odrobinie szczęścia zamienić kilka słów.

Liczba zainteresowanych wydarzeniem z pewnością będzie duża. PSŻ Poznań prężnie działa nie tylko na szczeblu organizacyjnym, ale i marketingowym. Spotkanie z indywidualnym mistrzem świata oraz najlepszym sportowcem Polski w roku 2019 to dla fanów speedwaya w tym mieście prawdziwy hit.

– Uwaga 📣
Bartosz Zmarzlik #95 w Miasto Poznań
MEGA wydarzenie w stolicy Wielkopolski❗Na zaproszenie SpecHouse PSŻ Poznań do Poznania zawita aktualny Mistrz Świata, Najlepszy Sportowiec Polski w 2019 roku i zawodnik Stal Gorzów, aby spotkać się z kibicami „czarnego sportu”❗ Spotkanie odbędzie się 24 stycznia (piątek) o godz. 1️4:00 w Novotel Poznan Centrum (pl. Andersa 1).
BEZPŁATNE zaproszenia na spotkanie będą do pobrania niebawem.
O dalszych szczegółach będziemy informować na bieżąco 👍Kto z Was zamierza się wybrać⁉️😀 – czytamy na profilu klubu PSŻ Poznań.

Prezes Arkadiusz Ładziński z indywidualnym mistrzem świata – Bartoszem Zmarzlikiem.