Jason Doyle i Ilona Termińska.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielę o godz. 16.30 MrGarden GKM Grudziądz podejmie Get Well Toruń. Goście będą musieli sobie radzić bez Jasona Doyle’a.

Przypomnijmy, że w sobotę w Manchesterze odbędzie się drugi półfinał Speedway of Nations. Z udziałem Australijczyków. Awizowanego wcześniej w składzie Jasona Doyle’a zmieni jednak Chris Holder.

Za mistrza świata z 2017 roku nie można też zastosować w niedzielę zastępstwa zawodnika, bo planuje on wystąpić w stołecznej Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym (18 maja). I w zaległym meczu we Wrocławiu, który odbędzie się nazajutrz. Tymczasem zwolnienie lekarskie wykluczałoby te występy.

A czy do 19 maja zdąży się wykurować Maciej Janowski? Wrocławianin jest już po operacji więzozrostu barkowo-obojczykowego i wierzy, że do przyszłego weekendu wydobrzeje na tyle, by móc wsiąść na motocykl. Ale to wersja bardzo optymistyczna.

Skład Get Well na mecz w Grudziądzu: 1. Niels Kristian Iversen, 2. Norbert Kościuch, 3. Rune Holta, 4. Filip Nizgorski, 5. Chris Holder, 6. Igor Kopeć-Sobczyński, 7. Maksymilian Bogdanowicz.