Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
sob. Sty 18, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Na pierwszym planie Ireneusz Ślebioda. FOT. Sebastian Daukszewicz.

Ireneusz Ślebioda zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa KŻ-u Polonia Piła

Poniżej prezentujemy oświadczenie wiceprezesa KŻ-u Polonia Piła, Ireneusza Ślebiody, który wyjaśnia powody rezygnacji z zajmowanego stanowiska.

Oświadczenie

“Drodzy kibice, sympatycy, przyjaciele sportu żużlowego w Pile

Chciałbym poinformować, że w ostatnich dniach na ręce zarządu Klubu Żużlowego Polonia Piła złożyłem pismo, w którym wyraziłem wolę rezygnacji ze stanowiska wiceprezesa klubu oraz członka stowarzyszenia KŻ Polonia Piła.

Podjęta przeze mnie decyzja podyktowana jest przede wszystkim sprawami zawodowymi oraz prywatnymi. Obowiązki wynikające ze wspomnianych zobowiązań uniemożliwiają mi odpowiednie zaangażowanie w sprawy klubu. W ostatnim czasie poszerzyłem również zakres moich działań zawodowych, co wymaga szczególnego poświęcenia.

W zaistniałej sytuacji wycofuję się z działań na rzecz KŻ Polonia Piła, oddając się do dyspozycji pozostałych członków zarządu. Tym samym bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w działalność klubu. Mam nadzieję, że włożona do tej pory praca, która ma na celu kontynuowanie działalności klubu żużlowego w Pile, przy wsparciu sponsorów i spełnieniu deklaracji ze strony władz Miasta Piła, przyniesie wymierne efekty.

Zarządowi, drużynie i kibicom życzę sukcesów i trzymam kciuki.”

Ireneusz Ślebioda

Co z wakatem na to stanowisko? Zarząd klubu, jak informuje, podjął stosowne kroki mające na celu uzupełnienie składu zarządu w celu dalszego funkcjonowania klubu.

Przypomnijmy. 23 sierpnia odbyło się walne zgromadzenie członków Polonii Piła, podczas którego prezesem klubu został Tomasz Bartnik, wiceprezesem Ireneusz Ślebioda, a członkiem zarządu Andrzej Kuchta.

SEBASTIAN DAUKSZEWICZ