lotto partner główny serwisu
Bartosz Smektała kolekcja
betard
nie. Sty 26, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

W środku Rafał Lewicki, pomysłodawca całego przedsięwzięcia.

Gollob pomaga Polonii, a turniej przyniósł już 100 tysięcy złotych

100 tysięcy złotych przyniósł już, rozegrany 16 grudnia, turniej „Gramy dla Tomka”. Zebrana kwota zostanie przekazana na rehabilitację Tomasza Golloba. Sam zawodnik pomoże wkrótce bydgoskiej Polonii.

Organizator piłkarskich zmagań w hali „Łuczniczka”, Rafał Lewicki, nie ukrywa zadowolenia z rezultatów już zakończonych, a także wciąż trwających, aukcji charytatywnych.

– Obecnie zebrana kwota to około 100 tysięcy złotych. Zakładaliśmy dwadzieścia-trzydzieści gadżetów, a okazało się, że było łącznie przedmiotów około stu. W dalszym ciągu trwają aukcje i pojawią się kolejne. Obecnie licytujemy choćby czapkę z podpisem Roberta Kubicy czy plastrony skoczków narciarskich – powiedział w materiale wyemitowanym na antenie TVP 3 Bydgoszcz Rafał Lewicki. O aktualnych aukcjach można przeczytać na facebookowym profilu „Gramy Dla Tomka”.

Sam żużlowy mistrz coraz bardziej zaczyna angażować się w codziennie sprawy bydgoskiej Polonii. Z Gollobem konsultowane są choćby kwestie przygotowania miejscowego toru.

– Tomek to wybitna postać. Mam nadzieję, że zaangażuje się coraz bardziej w bydgoską Polonię, a nasza współpraca będzie układać się dobrze. Rozmowy z Tomkiem są prowadzone i wierzę, że zostanie współwłaścicielem klubu, że też będzie odpowiadał za Polonię – skomentował aktualną sytuację na antenie TVP 3 Bydgoszcz prezes bydgoskiego klubu, Jerzy Kanclerz.

ŁUKASZ MALAKA