Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

 

14 listopada wystartowała  faza finałowa PGE Dywizji Mistrzowskiej PLE, w której zobaczymy sześć najlepszych drużyn tegorocznych zmagań.

Zakończyliśmy trzy splity rozgrywek PGE Dywizji Mistrzowskiej, w których dwukrotnie triumfowali gracze PGE Turów Zgorzelec, a następnie Anonymo Esports. Sześć drużyn z największą liczbą punktów zaprosiliśmy do fazy finałowej, gdzie będą rywalizowały w systemie BO3 w drabince podwójnej eliminacji.

Na początek PACT zmierzy się z Anonymo Esports. PACT już niejednokrotnie był w stanie utrzeć nosa faworytom, ale w ostatnich tygodniach gracze prowadzeni przez Dawida “lunAtica” Cieślaka prezentują bardzo dobrą formę. Potem na serwerze spotkają się przedstawiciele ThunderFlash oraz AGO Esports. Błyskawice najlepiej zaprezentowały się w 2. splicie, gdzie dotarły aż do finału, natomiast Jastrzębie najlepiej wspominają pierwsze tegoroczne rozgrywki, gdzie zakończyły swoją przygodę na półfinale. Zwycięzcy par ćwierćfinałowych zagrają z rozstawionymi PGE Turów Zgorzelec i Illuminar Gaming.

– Rozpoczynamy decydującą fazę naszych flagowych rozgrywek. Na placu boju pozostało już tylko sześć ekip i naprawdę trudno wskazać faworyta. To chyba najlepiej zwiastuje, jakie emocje czekają nas przez najbliższe tygodnie. Zapraszam 2 grudnia na stadion Legii Warszawa, gdzie odbędzie się finał PGE Dywizji Mistrzowskiej. Wtedy poznamy najlepszą formację Counter-Strike 2 w naszym kraju – mówi Adam Gil, Head of Esports Polskiej Ligi Esportowej.

Harmonogram rozgrywek:
PACT vs. Anonymo, 14.11, 16:00 ThunderFlash vs. AGO Esports, 14.11, 18:00

Transmisja z rozgrywek od godziny 16:00 na kanale Twitch Polskiej Ligi Esportowej. Finał PGE Dywizji Mistrzowskiej odbędzie się 2 grudnia na stadionie Legii Warszawa. Partnerami rozgrywek są PGE Polska Grupa Energetyczna i Lech Free.