Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

24 marca o godzinie 14.45 najlepsi zawodnicy Nice 1. Ligi Żużlowej, podzieleni na dwie drużyny, zaprezentują się w tym ciekawym spotkaniu na torze Orła Łódź. 

Podział został dokonany wedle klucza geograficznego. W zespole Północy wystąpią żużlowcy klubów z Gdańska, Gniezna, Łodzi i Daugavpils. Z kolei Południe reprezentować będą zawodnicy drużyn z Rybnika, Ostrowa Wielkopolskiego i Tarnowa.

Drużynę Północy po zwycięstwo poprowadzi Lech Kędziora z Orła, który powołał następujący skład: Rafał Okoniewski, Hans Andersen, Dawid Wawrzyniak, Krystian Pieszczek, Karol Żupiński, Timo Lahti oraz Adrian Gała.

Taki sam cel rysuje się przed drużyną Południa, którą poprowadzi trener Piotr Żyto z ROW-u Rybnik. W jego teamie pojadą: Kacper Woryna, Troy Batchelor, Robert Chmiel, Peter Ljung, Mateusz Cierniak, Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński.

Już dziś zapraszamy kibiców wszystkich drużyn Nice 1. LŻ na Moto Arenę Łódź przy ul. 6-go Sierpnia 71. Bilety na mecz Północ – Południe są już do nabycia. Razem z platformą TicketCo zapraszamy do ich kupowania online pod adresem bilety.speedwayevents.pl.

Wejściówki są aktualnie w przedsprzedaży i można je kupić w niższych cenach, które obecnie kształtują się od 15 do 40 zł. Chętne osoby zapraszamy również do skorzystania z zakupu Pakietów VIP, które w przedsprzedaży kosztować będą 200 zł. W sprzedaży są również bilety dla dzieci do lat 7 w cenie 1 zł. Nie obowiązują one jednak na trybunie VIP stadionu w Łodzi. Przedsprzedaż zakończy się 17 marca o godzinie 23.59.

Razem z wejściówkami mogą Państwo jednocześnie nabyć atrakcyjne gadżety żużlowe i akcesoria kibicowskie. Więcej tego typu asortymentu możecie znaleźć pod adresem: speedway-shop.pl.

Meczem Północ – Południe w Łodzi oficjalnie zainaugurujemy sezon 2019 w Polsce. Marka SpeedwayEvents.pl już dziś jednak zaprasza na kolejne wydarzenia żużlowe, które będzie współorganizować z polskimi klubami. Do zobaczenia na stadionach!

REDAKCJA