Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Tai Woffinden, Chris Holder oraz jego młodszy brat, Jack, w przyszłym sezonie będą występować w drużynie Sheffield Tigers. Tygrysy będą bronić tytułu, który wywalczyli w minionym sezonie.

 

Wszyscy trzej mieli już okazję do jazdy w tym sezonie w barwach drużyny z Sheffield. Tai Woffinden oraz Jack Holder w wyniku kontuzji opuścili jednak najważniejsze mecze sezonu. Mimo ich absencji, Tygrysy zdołały w finale pokonać ekipę Ipswich Witches.

– Myślę, że większość ludzi zgodzi się, że nie mogliśmy zbudować lepszego zespołu do obrony tytułu. Tai i Jack to światowej klasy zawodnicy i to, że będą przewodzić naszej drużynie w przyszłym sezonie, jest niewiarygodne. Kontraktując tych zawodników udowadniamy, że poważnie myślimy o obronie tytułu – mówi Simon Stead cytowany przez British Speedway.

Chris Holder dołączył do zespołu w sierpniu w obliczu kontuzji w drużynie. – Jestem zachwycony z tego, jak będzie wyglądał nasz skład. Z powodu zakontraktowania Chrisa jestem jednak naprawdę podekscytowany. Dołączył do naszej drużyny w sierpniu, więc tak naprawdę nie mieliśmy wiele okazji do podziwiania jego jazdy. Przyszedł do nas w momencie, gdy wracał po ciężkiej kontuzji. Podziwiam to, jak potrafił wykorzystać doświadczenie i klasę w kluczowych momentach – przyznaje Stead.