Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
fot. media klubowe Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielę na drugoligowych torach czekają nas kolejne w tym sezonie derby województwa wielkopolskiego. Tym razem poznańskie Skorpiony wybiorą się do Rawicza. Poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Rawiczanie za wszelką cenę przed własną będą chcieli zmazać plamę po dość bolesnej porażce w Opolu. Tym razem zrezygnowano z Josha Pickeringa, a szansę otrzymuje Damian Baliński.

Z kolei w szeregach gości nie ujrzymy tym razem Kevina Fajfera, który w ostatnich dniach skarżył się na dolegliwości zdrowotne. W składzie mamy natomiast zastępstwo zawodnika, które stosowane będzie za Aleksandra Łoktajewa. Nie wiemy również, kto obok Francisa Gustsa w talii Tomasza Bajerskiego i Adriana Gomólskiego odpowiadać będzie za formację juniorską.

Awizowane składy:

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz: 9. Sam Masters, 10. Ryan Douglas, 11. Daniel Kaczmarek, 12. Damian Baliński, 13. Damian Dróżdż, 15. Steven Goret.

SpecHouse PSŻ Poznań: 1. Kacper Gomólski, 2. Robert Chmiel, 3. Rune Holta, 4. zastępstwo zawodnika, 5. Jonas Seifert-Salk, 6. Francis Gusts.