Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Junior For Nature Solutions KS Apatora Toruń, Krzysztof Lewandowski poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o podpisaniu nowego dwuletniego kontraktu. Młodzieżowiec spędzi więc kolejne sezony w Grodzie Kopernika, choć jeszcze niedawno nie było to pewne.

 

Krzysztof Lewandowski zdecydowanie nie zaliczył tego sezonu do udanych. Eksperci podkreślają, że junior nie notuje progresu. Sezon 2023 zakończył ze średnią 0,754, co świadczy o tym, że był to dla niego najsłabszy rok w karierze. Dla porównania, w poprzednich latach wyglądało to o wiele lepiej, gdyż były to wyniki w okolicy 1 punktu na bieg.

Kontrakt Lewandowskiego dobiegał końca właśnie w tym roku. Wobec tego, pojawiło się sporo plotek co do przyszłości zawodnika. Spekulowano, że „Lewy” może pojechać w Speedway 2. Ekstralidze. Przewinął się także temat o rzekomym powrocie do rodzimej Bydgoszczy po odejściu Wiktora Przyjemskiego.

– Siemanko. Jak już wiecie sezon już dawno za nami, był czas na przemyślenia, wnioski i pomysły na nowy sezon. Przyszedł także czas na podjęcie decyzji na temat mojej przyszłości, ostatnim czasem było dosyć dużo spekulacji odnośnie tego, jaki klub będę reprezentować w następnym sezonie. Tak więc z uśmiechem na twarzy informuję was o przedłużeniu kontraktu z KS Toruń na następne dwa sezony! Przy okazji serdeczne podziękowania dla mojej rodzinki, teamu, klubu oraz sponsorów za wsparcie w tym sezonie. Do zobaczonka na MA – czytamy w mediach społecznościowych żużlowca

Piotr Baron, który od przyszłego roku poprowadzi FNS KS Apator Toruń, z pewnością ma już ułożony plan, jak odpowiednio podejść do toruńskiej młodzieży. Jan Ząbik z kolei jeszcze w tym sezonie przyznał, iż jednym z najważniejszych czynników ma być współpraca z psychologiem sportowym.