Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
żyto
Piotr Żyto zuzel.falubaz.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sporym echem odbiła się decyzja dotycząca hitu kolejki eWinner 1.Ligi Żużlowej, w której Stelmet Falubaz decyzją sedziów zwyciężył walkowerem nad Cellfast Wilkami Krosno. Po meczu zabrał głos szkoleniowiec przyjezdnych, Piotr Żyto.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Trener zielonogórzan broni miejscowych działaczy. – Decyzję podjął sędzia wraz z jury zawodów. Prace, które zostały wykonane nie przyniosły spodziewanego efektu. Tor po pracah się nie zmienił, nadal posiadał różne przyczepności, więc myślę, że decyzja była słuszna, ponieważ zdrowie zawodników jest najważniejsze. Miejscowi starali się, żeby doprowadzić tor do porządku, tego nie można im odmówić. Według mnie ta nawierzchnia ma za mało materiału wiążącego i wyglądem przypomina piasek na plaży – wyjaśnił szkoleniowiec na łamach FalubazTV.

Dla zielonogórzan miał to być pierwszy sprawdzian z jednym z faworytów rozgrywek. Za tydzień czeka ich mecz z kolejnym pretendentem do awansu, Abramczyk Polonią Bydgoszcz. – My na pewno chcieliśmy tu pojechać i sprawdzić się z mocnym przeciwnikiem. Mielibyśmy wtedy porównanie do Bydgoszczy, która tutaj wczoraj jeździła w piątek. Mamy dwa treningi i chcemy zrobić tor, który będzie pasował wszystkim naszym zawodnikom – zakończył Piotr Żyto.

W tym momencie Stelmet Falubaz znajduje się na samym szczycie tabeli eWinner 1. Ligi. Wydaje się, że mecz przeciwko Abramczyk Polonii pokaże tak naprawdę, w którym miejscu znajdują się zielonogórzanie na dzień dzisiejszy.