Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Na łamach klubowych mediów ekipa z pierwszej stolicy Polski poinformowała o testmeczach. Gnieźnianie zmierzą się przedstawicielem drugiej ligi – zespołem Metaliki Recykling Kolejarza Rawicz oraz z ekstraligowcem – Fogo Unią Leszno.

 

Część kadry Aforti Startu zapoznanie się z torem ma już za sobą. Stan nawierzchni sprawdzili m.in Oskar Fajfer, Mikołaj Czapla czy Zbigniew Suchecki. W gościach na gnieźnieńskim torze pojawił się dwukrotny mistrz świata – Bartosz Zmarzlik. W najbliższych dniach ekipa Błażeja Skrzeszewskiego odbędzie kolejne treningi, które są zaplanowane na wtorek oraz w środę.

Czerwono-czarni przed 13. edycją Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego odjadą dwa spotkania towarzyskie. 23 marca przy ulicy Wrzesińskiej zjawi się Metalika Recykling Kolejarz Rawicz. Równo o godzinie 16 zawodnicy po raz pierwszy w tym roku poczują smak rywalizacji.

Znane są też ceny wejściówek. Aby obejrzeć sparing na trybunie głównej trzeba zapłacić 20 złotych. Normalny bilet kosztuje 15 złotych, ulgowy- 10 złotych, dzieci do lat 12 mają wstęp wolny. Trzy dni później do Gniezna zawitają Byki z Leszna. Cena biletów na to spotkanie lekko się różni. Za bilet normalny zapłacimy 20 zł., 15 zł. za ulgowy, a miejsce na trybunie głównej kosztuje 30 złotych.