Główny partner portalu

Żużel. Ipswich podało informacje na temat cen biletów i liczby fanów mogących zasiąść na trybunach

fot. Facebook Ipswich Witches
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Speedway po rocznej karencji powraca na angielskie tory, w dodatku z częścią publiczności na trybunach. W Ipswich już trwają przygotowania do opracowania systemu sprzedaży biletów, który ma zostać udostępniony kibicom od 12 maja.

Klubowy system internetowej sprzedaży biletów na Foxhall Stadium ma zostać uruchomiony 12 maja, a więc na kilka dni przed startem sezonu na Wyspach. Kibice Ipswich Witches będą mogli nie tylko zakupić wejściówkę, ale także pobrać e-bilet na smartfona, aby nie musieć go drukować.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Wielkiej Brytanii na stadiony wpuszczona zostanie częśc fanów. Ipswich informuje, że na trybunach zasiądzie 2000 kibiców, co jest z pewnością bardzo dobra informacją dla brytyjskich sympatyków czarnego sportu.

Klub z Ipswich zachęca swoich fanów do korzystania z internetowego systemu zakupu biletów, aby uniknąć gromadzenia się większej liczby osób przy kasach w dniu meczowym. Kasy, jako alternatywa pozostaną jednak otwarte w dniach, w których będą odbywać się zawody.

SEBASTIAN SIREK