Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Michalski dyrektorem Stali, będą też kolejni sponsorzy i Jancarz w nazwie

Dzisiaj w Gorzowie odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezes nadwarciańskiego klubu przedstawił nowego dyrektora zarządzającego Stali Gorzów. 

Nowy dyrektor zarządzający jest osobą bardzo dobrze znaną w gorzowskim środowisku żużlowym, bo pełnił do tej pory w klubie funkcję dyrektora Business Stal Club, a mowa o Tomaszu Michalskim.

– Zgodnie z decyzją zarządu w styczniu powołujemy dyrektora BSC Tomasza Michalskiego na stanowisko dyrektora zarządzającego Klubem Sportowym Stal Gorzów Spółka Akcyjna. Przede wszystkim pan Tomasz Michalski ma doświadczenie, którym się wykazał jako dyrektor BSC. Jesteśmy przekonani, że jest to bardzo odpowiedzialna funkcja i po długiej analizie stwierdziliśmy, że tę funkcję przekażemy panu Tomkowi – mówił podczas spotkania z dziennikarzami Marek Grzyb.

Nowy dyrektor zarządzający podziękował za zaufanie oraz wskazał główny cel, przed jakim stoi klub. – Chciałbym podziękować za zaufanie, którym zarząd mnie obdarzył. Wiemy doskonale w jakiej sytuacji jesteśmy, wiemy, w którą stronę chcemy pójść. Rozbudowujemy pion handlowy, żebyśmy zaspokoili potrzeby, które są przed nami. Główne zadanie to żebyśmy powrócili do kompletu publiczności na „Jancarzu”, bo to wszystko, co dzieje się wokół Stali Gorzów jest robione dla kibica, dlatego, że przynależność do żółto–niebieskich barw jest tak duża w naszym mieście – powiedział Tomasz Michalski.

Prezes Stali Gorzów uspokoił kibiców i zaprzeczył wszelkim doniesieniom medialnym, mówiącym o tym, że zmianie ma ulec nazwa stadionu. – Dementuję pogłoskę o zmianie nazwy stadionu im. Edwarda Jancarza. Taka rzecz nie będzie miała miejsca. Edward Jancarz jest ikoną żużla w Gorzowie, nigdy ta zmiana nie nastąpi, czyli cały czas imię i nazwisko Edwarda Jancarza będzie w nazwie. Prowadzone są pewnego rodzaju rozmowy, ale nie są one jeszcze finalnie zakończone, więc trudno dzisiaj wyciągać wnioski, czy jakikolwiek sponsor dojdzie do nazwy stadionu. Dziś takich decyzji nie ma – zapewniał sternik klubu.

Jak już informowaliśmy wcześniej, gorzowski klub pozyskał partnera biznesowego – MAN Truck&Bus Polska. Jak zapewnia Marek Grzyb, rozmowy cały czas się toczą wkrótce poznamy kolejnych dużych sponsorów, którzy dołączą do Stali.

– Cały czas kontynuujemy plan wzmocnienia drużyny z punktu widzenia wizerunkowego i marketingowego, dlatego pochylamy się cały czas nad tym, żeby wykorzystać ten ważny moment w speedwayu w Polsce i rozwijać tę dyscyplinę. Umowy partnerskie, które mamy z Poznaniem, sukces Bartka Zmarzlika powinny pomóc w pozyskiwaniu dużych sponsorów. Pierwszym dowodem na to jest firma MAN Polska, która dołączyła, jako partner biznesowy, do klubu. Mamy bardzo efektywne rozmowy z innymi dużymi sponsorami, o których niedługo będziemy komunikować – zakończył prezes Stali Gorzów.

DOROTA WALDMANN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.