PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno

2020-08-12 20:30:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa 49:41

2020-08-10 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-08-09 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin 47:43

2020-08-09 16:30:00

Zakończona

Przejdź

2. Liga: OK Bedmet Kolejarz Opole – Wilki Krosno 39:50

2020-08-09 11:45:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. Liga: Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 51:39

2020-08-08 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Paweł Słupski rozjemcą szlagieru w Gorzowie (obsada sędziowska 4. kolejki PGE Ekstraligi)

Paweł Słupski. foto. JAREK PABIJAN

Znamy obsadę sędziowską 4. kolejki PGE Ekstraligi. Najciekawiej zapowiadający się mecz pomiędzy szukającą punktów Moje Bermudy Stalą Gorzów Wielkopolski a Eltrox Włókniarzem Częstochowa poprowadzi arbiter Paweł Słupski. Komisarzem toru będzie Maciej Głód.

Pierwsze piątkowe spotkanie, w którym Motor Lublin podejmie PGG ROW Rybnik, rozpocznie się w piątek o 18:00. Arbitrem tego meczu będzie Michał Sasień, a w roli komisarza toru wspomagać go będzie były znakomity żużlowiec, Jacek Krzyżaniak. O 20:30 w Gorzowie rozpocznie się kolejny mecz. Naszpikowany gwiazdami z cyklu Grand Prix Eltrox Włókniarz przyjedzie w celu zdobycia kolejnych dwóch punktów do ligowej tabeli. Rozjemcą w tym arcyważnym – szczególnie dla gospodarzy – pojedynku będzie Paweł Słupski, a komisarzem toru Maciej Głód.

W niedzielę odbędą się mecze we Wrocławiu i w Grudziądzu. O 16:30 pod taśmą na Stadionie Olimpijskim zameldują się żużlowcy Betard Sparty i RM Solar Falubazu Zielona Góra. Arbitrem w tym spotkaniu będzie Artur Kuśmierz, a komisarzem toru Zbigniew Kuśnierski. O 19:15 w Grudziądzu Fogo Unia postara się zrewanżować MrGarden GKM-owi za ubiegłoroczny remis. Przypomnijmy, że było to jedno z dwóch spotkań, w których leszczynianie nie zwyciężyli (drugi taki mecz to porażka w Gorzowie). Żużlowcom sędziować będzie Krzysztof Meyze, a za stan nawierzchni odpowiadać ma Michał Wojaczek.

Obsada sędziowska meczów 4. kolejki PGE Ekstraligi.

JAKUB WYSOCKI

Jedna odpowiedz

  1. Sędzia sędziemu, lub zawodnikom … wcale nie jest wilkiem, ale wg. kibiców i dziennikarzy są nierówni. Dziennikarz powinien być bezstronny, lecz są tacy jak … nazwiska wymienię innym razem. Jedni z sędziów popełniają masę błędów a nawet są stronniczy, moje zdanie jest inne. Pomimo, to zazwyczaj zdanie kibiców stadionowych, takich co nie widzą powtórek w TV a siedzą w drugim łuku z piwkiem w ręku i to już niepierwszym a czasem przemyconym innym napojem (40-45%) w reku. Oni najpierw bardzo krzyczą, potem … cisza.
    Mamy jednak wyrocznię, pana Demskiego, ten to już wszystko wie najlepiej i nie ma się co z nim spierać. Był taki jeden ekspert (już go nie ma, ciekawość – ekspertem już nie jest? a chłop się zna na sporcie na szlace jak nikt) co panu Demskiemu kilka razy udowodnił błąd i to był pan Kowalik, który się nie szczypie i wali prawdę w oczy, albo i pomiędzy oczy … no i niezbyt się go lubi za tę wypowiadaną szczerość.
    Wcale się nie dziwię, mało jest osób decyzyjnych, co to na swą zapadniętą klatę, wezmą odpowiedzialność, albo … nie wiem czy powinienem to powiedzieć – wziąć na klatę KRYTYKĘ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.