lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Martin Smolinski pierwszym rezerwowym cyklu Grand Prix

Organizatorzy cyklu Grand Prix odkryli kolejne karty. Poznaliśmy sześciu zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą pełnić rolę kwalifikowanych rezerwowych. Pierwszym z nich będzie Niemiec Martin Smolinski, a wśród nominowanej szóstki jest jeden Polak – Bartosz Smektała.

Martin Smolinski był jednym z największych pechowców GP Challenge. Niemiec wygrał swój drugi wyścig, ale kierownik startu zakończył go po trzech okrążeniach i sędzia zarządził powtórkę. W niej Smolinskiemu nie poszło już tak dobrze – został wykluczony za spowodowanie upadku Petera Ljunga. Ostatecznie zawodnik został sklasyfikowany na dziesiątym miejscu, ale gdyby doliczyć mu trzy “oczka” z feralnego wyścigu, stanąłby do walki w biegu dodatkowym o trzecie miejsce w cyklu.

Niemiec teraz otrzymał nominację na pierwszego rezerwowego, a kolejnymi zawodnikami, którzy pozostaną w pogotowiu są: Mikkel Michelsen, Bartosz Smektała, Anders Thomsen, Pontus Aspgren i Dimitri Berge.

Przypomnijmy, że w niedzielę wieczorem organizatorzy cyklu Grand Prix przedstawili czwórkę zawodników, którzy otrzymali stałe dzikie karty. Nominację otrzymali Tai Woffinden, Greg Hancock, Artiom Łaguta i Antonio Lindbaeck.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.