dav
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Pamiętacie naszą ubiegłoroczną akcję „Żużlowa Paczka”? Dzięki licytacjom gadżetów przekazanych przez środowisko żużlowe zebraliśmy jesienią ubiegłego roku ponad 5000 złotych, które zasiliło konto Fundacji PZM. Ta z kolei przekazała środki potrzebującym zawodnikom przed Świętami Bożego Narodzenia. Jako że dobro czynić rzeczą szlachetną, a my pomagać lubimy, ruszamy z drugą edycją Żużlowej Paczki. Wierzymy, że uda się pobić kwotę zebraną w zeszłym roku i już jesteśmy ciekawi co będzie tegorocznym hitem licytacji. W zeszłym roku były nim gogle Szymona Woźniaka.

RĘKAWICE HANSENA, KOSZULKA WOLFE WITTSTOCK, CZAPKA LAMBERTA I WIELE INNYCH – WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJACH!

Na czym polega żużlowa paczka? Cel jest jasny. Przedświąteczna pomoc byłym zawodnikom, których wspiera Fundacja PZM. Dochód z licytacji zostanie podobnie jak 2019 roku przekazany Fundacji PZM a ta tymi środkami wesprze byłych zawodników przed Świętami Bożego Narodzenia. W poniedziałek rozpoczęły się pierwsze licytację gadżetów przekazanych przez kluby, zawodników oraz środowisko żużlowe – znajdziecie na nich m.in. plastrony klubów z Wittstock, Poznania, koszulki Martina Vaculika, Wolfe Wittstock, RzTŻ-u Rzeszów z autografami zawodników, rękawice Patricka Hansena i gadżety od Macieja Janowskiego.

– Dziękujemy zawodnikom i klubom za pozytywny odzew na naszą akcję i przekazanie wyjątkowych gadżetów. Pierwsza edycja akcji zakończyła się sukcesem, a teraz chcemy poprawić rezultat sprzed roku, by nasza pomoc była jeszcze większa – mówi Paweł Prochowski, redaktor naczelny portalu Po-Bandzie.com.pl.

– Każda inicjatywa niosąca pomoc byłym zawodnikom, którzy są w potrzebie materialnej, zasługuje na wsparcie. Ja mogę tylko podziękować, że jako medium o nich pamiętacie. Otrzymane środki podzielimy pośród zawodników, których wspieramy – zaznacza Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ.

Tomasz Gollob, Józef Jarmuła, Bugusław Nowak, Eugeniusz Błaszak, Wojciech Zając czy Andrzej Szymański to tylko niektóre osoby, którym należą się nasza pamięć i nasza pomoc. Wszystkich serdecznie zapraszamy do licytacji i pomocy tym którzy kiedyś walką na torze rozgrzewali nasze serca, a dziś potrzebują wsparcia. 

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJACH ŻUŻLOWEJ PACZKI 2020 – KLIKNIJ W TEKST I PRZEJDŹ DO STRONY Z AUKCJAMI

2 komentarze on Rozpoczynamy Żużlową Paczkę 2020! Mnóstwo gadżetów na licytacjach
  Żużel. Kolejny kibic z Wysp zadowolony | PoBandzie
  11 Dec 2020
   9:00pm

  […] Rozpoczynamy Żużlową Paczkę 2020! Mnóstwo gadżetów na licytacjach […]

Skomentuj

2 komentarze on Rozpoczynamy Żużlową Paczkę 2020! Mnóstwo gadżetów na licytacjach
  Żużel. Kolejny kibic z Wysp zadowolony | PoBandzie
  11 Dec 2020
   9:00pm

  […] Rozpoczynamy Żużlową Paczkę 2020! Mnóstwo gadżetów na licytacjach […]

Skomentuj