Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

O 18:00 miał rozpocząć się pierwszy wyścig zaległego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy ebut.pl Stalą Gorzów a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Z powodu opadów deszczu mecz nie rozpocznie się jednak o wyznaczonej godzinie, co może powodować kolizję z kolejnym zaplanowanym na wtorkowy wieczór spotkaniem. Stacja Canal+ ma jednak plan, jak to rozwiązać.

 

W Gorzowie aura znów nie pozwala na przeprowadzenie pojedynku Stali z GKM-em o wyznaczonej porze. W dniu meczu cały dzień padał deszcz, a opady wciąż nie ustają. Na torze znajduje się plandeka, więc jeżeli tylko pogoda się poprawi, to zawody powinno udać się odjechać. To jednak raczej nie wydarzy się przed godziną 20:00, co sprawia, że nastąpi kolizja ze spotkaniem w Częstochowie. Maciej Glazik z Canal+ uspokaja jednak kibiców – ci będą mogli obejrzeć dwa pojedynki naraz w żużlowej multilidze na antenie Canal+ Sport. Lub jak kto woli, pojedynczo na platformie Canal+ Online.

Żużel. Cichy bohater derbów nie zamierza spocząć na laurach. „Cały czas trenuję i nie zwalniam tempa”

Żużel. Kibice walczą o stadion. „Żużel już tam nie wróci”

– Jeśli się nałożą, to będą dwa jednocześnie w C+Sport. A jak ktoś chce oglądać tylko jeden, to będą dedykowane kafelki w C+Online – zdradził szef żużla w Canal+ na portalu „X”.

Dodajmy, że w Częstochowie również w dniu meczu padał deszcz, następnie jednak przez długi czas świeciło słońce. Na chwilę pisania artykułu opady nie występują, więc jeżeli się nic nie zmieni, mecz Krono-Plast Włókniarza z KS Apatorem powinien rozpocząć się planowo o 20:30.