Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sporo z Was pisze do nas, iż podczas transmisji telewizyjnych komentarz jest nie taki, jakiego byście sobie życzyli. Narzekacie też na zbytnie „podniecanie” się co niektórych osób pracujących przy telewizyjnych transmisjach. Dla odważnych mamy propozycję udziału w naszym Żużel Boxie.

 

Wzorem stacji TTV chcemy pokazać publicznie Wasze emocje i komentarze podczas śledzenia spotkań PGE Ekstraligi. Chcemy zrobić format, jakiego jeszcze w żużlu nie było. Jeśli chcecie, aby Wasze emocje podczas niedzielnych spotkań żużlowych śledzili inni fani czarnego sportu, to napiszcie swoje zgłoszenie na adres maliowy [email protected] do 15 czerwca i uargumentujcie dlaczego Was powinniśmy pokazywać.

Żużel. Wymowne zachowanie wściekłego Pedersena! Bił brawo sędziemu! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Kto zastąpi Jasona Doyle’a? Klub prowadzi rozmowy – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Możesz mecze komentować sami, z kolegami czy z rodziną przy niedzielnym podwieczorku. Dobra zabawa z pewnością gwarantowana. – Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wysyłania zgłoszeń. Mam nadzieję, że zrobimy wspólnie format jakiego jeszcze w żużlu nie było. Widzowie komentują programy telewizyjnie, dlaczego inni kibice nie mogą zobaczyć jakie emocje i komentarze wyzwala żużel. Do odważnych świat należy. Marzy mi się, aby każdy z ekstraligowych zespołów miał w naszym „Żużel Boxie” swojego przedstawiciela. Czekam na zgłoszenia, gwarantujemy doskonała zabawę, szerszą obecność w social mediach – dodaje nasz dziennikarz od formatów video – Krzysztof Sałaga.