Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

Żużel. Został bohaterem Lokomotivu i pobił rekord toru w Rzeszowie. „Stać nas na wiele”

Kevin Juhl Pedersen - Foto: René Lind Gammelmark
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kevin Juhl Pedersen w meczu przeciwko Texom Stali Rzeszów po czterech seriach startów był niepokonany. Z pewnością jego postawa gwałtownie przyczyniła się do wyjazdowego zwycięstwa drużyny Lokomotivu.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Młody Duńczyk spisywał się fantastycznie, łącznie zdobywając 13 punktów, a w jednym z biegów był w stanie pobić nawet rekord rzeszowskiego toru. – Bardzo odpowiada mi tamtejszy tor. Pięciokrotnie udało mi się świetnie wyjść spod taśmy, a to pozwoliło mi na swobodne budowanie prędkości i ostatecznie pobicie w jednym z biegów rekordu toru, z czego sie bardzo cieszę – powiedział po meczu w rozmowie z nami 20-latek.

Co było kluczem do tak świetnej dyspozycji? – Od początku mieliśmy perfekcyjnie ustawiony sprzęt. Na motocyklu czułem się bardzo lekko i super mi się jechało. Chciałem dać drużynie i kibicom powody do zadowolenia, zdobywając dziś dużo punktów, co mi się udało – wyjaśnił zadowolony zawodnik.

Kevin przyznaje, że atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. – Kluczem do zwycięstw ligowych jest odpowiedni klimat w drużynie, co miało dziś miejsce. Już przy przedmeczowym obchodzie toru zgodnie stwierdziliśmy, że dzisiaj wywozimy stąd 3 punkty – powiedział..

Na ten moment Optibet Lokomotiv Daugavpils zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i realnie może myśleć już o fazie play-off. – Od początku sezonu naszym celem było awansowanie do play-offów. Jeśli się tam znajdziemy, to oczywiście będziemy chcieli awansować. W mojej ocenie, nasza drużyna jest zdolna do wygrania ligi w tym sezonie. Jeśli tylko każdy z nas utrzyma dobrą dyspozycję, wszystko jest możliwe. Skrzydeł dodają nam nasi ukochani kibice, którzy cały czas nas wspierają – zakończył.